Polská ulice - díra v chodníku

Znovu prosím o opravu obrovské díry v chodníku. Proč se nikdo pořádně nestará o údržbu chodníků? Potom to tak vypadá.

Zaslal: Jiří Přibyl, 08.07.2017 v 10:00

Nové Sady-
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(08.07.2017 10:00)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Jiří Přibyl následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Sady:
Polská ulice - díra v chodníku
Nové Sady / Polská
Znovu prosím o opravu obrovské díry v chodníku. Proč se nikdo pořádně nestará o údržbu chodníků? Potom to tak vypadá.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/912




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/912


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 22.08.2017 16:02

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět.

Oprava byla zařazena do plánu prací pro TSMO, a.s. a bude provedena v nejbližším možném termínu v závislosti od kapacitních možností.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Polská, Nové Sady
 

Podobné podněty

Alšova, chodník rozježděný a zničený automobily

Nové Sady, 06. září 2017 Čekající na odpověď

Chybějící část chodníku na ulici Legionářské

Olomouc-střed, 26. únor 2017 S odpovědí

Chodník na Vídeňské ulici u domů č. 20 až 26

Olomouc-střed, 09. červenec 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty