Neusazený hydrantový poklop na Pionýrské

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Včera soused zničil na trčícím poklopu další disk kola. Prosíme o rychlou nápravu. Děkujeme

Zaslal: Brunoš Pytlíček, 08.07.2017 v 10:01

Nová Ulice-
 
 

Aktualizace podnětu

02.09.2017

Chodím Olomoucí přidal následující aktualizace podnětu:

Děkujeme!


Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(08.07.2017 10:01)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Brunoš Pytlíček následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nová Ulice:
Neusazený hydrantový poklop na Pionýrské
Nová Ulice / Pionýrská
Včera soused zničil na trčícím poklopu další disk kola. Prosíme o rychlou nápravu. Děkujeme
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/913




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/913


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 10.07.2017 13:16

Dobrý den.
Níže uvedenou závadu jsem nahlásil na dispečink SMV (viz dole). Dispečerem panem Šulcem byly přislíbena bezprostřední náprava.

S pozdravem



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 11.07.2017 13:35

Dobrý den,
dneska jsme provedli výměnu nefunkčního hydrantu a zároveň i jeho snížení aby nevyčníval-Pionýrská 22. Výkop je zaházen a do 14 dnů bude zaasfaltováno.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Majer:
Ať soused uplatní po olomoucké radnici náhradu škody. Radnice je pojištěná.

08.07.2017 v 13:01    

Karpíšek:
Je to vůbec možné? Určitě to řešila nějaká jiná instituce a ne olomoucká radnice. Asi vodárny.
Budiž jim za to čest a sláva!

11.07.2017 v 13:55    

Chodím Olomoucí:
Podnět řešil MMO (Olomoucká radnice).

11.07.2017 v 14:00    

Pytlíček:
Smekám před tou rychlostí. Děkujeme

11.07.2017 v 20:53    

Jiří Hájek:
Ta rychlost je proto, že opravu neřeší olomoucká radnice a tam pak ty odbornice z odboru správy městských komunikací. Tentokrát zasáhly vodárny, budiž jim za to chvála a poděkování

01.09.2017 v 12:12    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Pionýrská, Nová Ulice
 

Podobné podněty

Hluboká díra na Pionýrské ulici

Nová Ulice, 28. červenec 2017 Vyřešený

Chybějící přechod na Okružní

Nová Ulice, 27. únor 2017 S odpovědí

Nákupní pojízdné vozíky se koupou v Mlýnském potoce naproti Šantovce

Olomouc-střed, 13. únor 2018 Čekající na odpověď

Značně zanedbané stanoviště pro popelnice-kontejnery - Karafiátová 14

Tabulový Vrch, 30. červenec 2017 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty