Semafor na ulici Dobrovského

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Dobrý den. Tento přechod je nebezpečný, auta jezdí hodně často na červenou, předjíždějí se na přechodu, dokonce troubí na chodce, keři vstupují na přechod Ikdyz mají chodci zelenou. Minimálně by bylo dobré dat sem dopravní kamery a brát řidičům body za rychlost (ve večerních hodinách zde opravdu všichni jezdí dost rychle), nebo pravidelnou hlídku, která by chytala tyto řidiče.

Zaslal: Petra Křoupalová , 08.07.2017 v 12:43

Olomouc-střed-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(08.07.2017 12:43)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Petra Křoupalová následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Semafor na ulici Dobrovského
Olomouc-střed / Dobrovského
Dobrý den. Tento přechod je nebezpečný, auta jezdí hodně často na červenou, předjíždějí se na přechodu, dokonce troubí na chodce, keři vstupují na přechod Ikdyz mají chodci zelenou. Minimálně by bylo dobré dat sem dopravní kamery a brát řidičům body za rychlost (ve večerních hodinách zde opravdu všichni jezdí dost rychle), nebo pravidelnou hlídku, která by chytala tyto řidiče.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/914




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/914


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 24.07.2017 15:34

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět.

přechod na ulici Dobrovského s poptávkovou světelnou signalizací je při respektování pokynů světelné signalizace všemi účastníky provozu zcela bezpečný.
Chování účastníků provozu, kteří se dopouštějí přestuků v dopravě, je plně v kompetenci policie, státní či městské. Ti jsou oprávněni řešit přestupky v oblasti dopravy.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Dobrovského, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Neschůdný chodník na ulici Blahoslavova směrem ke školce

Olomouc-střed, 23. červen 2017 S odpovědí

Led na chodníku

Olomouc-střed, 08. únor 2017 Vyřešený

Chybí přechod na ulici Hněvotínská

Tabulový Vrch, 07. prosinec 2016 S odpovědí

Chybějící přechod Slavonínská

Nové Sady, 23. leden 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty