chodník na Vídeňské ulici u domů č. 20 až 26

Prosím odpovědné instituce a odpovědné osoby o vyjádření, jak je vůbec možné tak strašlivě zrasovat a pak trvale zanedbávat chodník, co je na ulici Vídeňská před domy č. 20, 22, 24, 26.
Na fotografiích vidíte jak se tam do chodníku pokládaly kabely a jak se potom chodník nechal 'velmi kvalitně' zapravit.
Kdo takovou práci odvádí? Kdo takovou práci přebírá?
Co na to olomoucká radnice? Co na to olomoucký primátor?
Laik jen žasne a odborník se diví.
Prosím o okamžitou kvalitní a profesionální opravu.

Zaslal: P. Kadrnka, 09.07.2017 v 20:41

Olomouc-střed-
 
 
 
 
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(09.07.2017 20:41)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel P. Kadrnka následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
chodník na Vídeňské ulici u domů č. 20 až 26
Olomouc-střed / Vídeňská
Prosím odpovědné instituce a odpovědné osoby o vyjádření, jak je vůbec možné tak strašlivě zrasovat a pak trvale zanedbávat chodník, co je na ulici Vídeňská před domy č. 20, 22, 24, 26.
Na fotografiích vidíte jak se tam do chodníku pokládaly kabely a jak se potom chodník nechal 'velmi kvalitně' zapravit.
Kdo takovou práci odvádí? Kdo takovou práci přebírá?
Co na to olomoucká radnice? Co na to olomoucký primátor?
Laik jen žasne a odborník se diví.
Prosím o okamžitou kvalitní a profesionální opravu.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/915




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/915


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 06.09.2017 14:27

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět.

Požadavek byl začleněn do evidence hlášených závad. O zhoršeném stavu chodníku jsme byli občany již v minulosti informováni. Oprava propadu chodníku je součástí zpracované projektové dokumentace, na kterou již bylo vydáno stavební povolení. Předpokládaný termín realizace 2018 – 2020.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

J. Brázdil:
Dívám se na ty kachličky položené do příčné propadliny v chodníku, ty tam dala asi nějaká maminka, když jí tam zapadl a vzpříčil se kočárek.
Možná ale je tam dal nějaký invalida na vozíčku, i ten tam může zapadnout.
Je to ukázka jaké jsou priority lidí pracujících a také vládnoucích na olomoucké radnici.
Co na ten chodník říká Národní institut pro integraci osob s omezenou schopností pohybu a orientace České republiky?

10.07.2017 v 22:16    

Markéta:
Je vidět, že se nikomu nechce do odpovědi a hlavně do opravy.

Měli by se vyjádřit konkrétní lidé:

Antonín Staněk, primátor města Olomouce, (ČSSD)
Magistrát města Olomouce, Horní náměstí 583, 779 11 Olomouc
Telefon: 585 513 261, E-mail: antonin.stanek@olomouc.eu

Ing. Věra Berková,
Národní institut pro integraci osob s omezenou schopností pohybu a orientace České republiky, Krajská organizace Olomouckého kraje, o.s.
Jungmannova 972/25, PSČ 77900, Olomouc, Hodolany,
Telefon 777 285 712 E-mail: ks-olomoucky@nipi.cz

31.07.2017 v 18:10    

Jiří Hájek:
Je 9. srpna 2017, měsíc po vznesení žádosti o opravu toho strašného chodníku na Vídeňské ulici u domů č. 20 až 26 a pan Antonín Staněk, primátor města Olomouce a paní Ing. Věra Berková z Národního institutu pro integraci osob s omezenou schopností pohybu a orientace České republiky se nám občanům zatím nevyjádřili.
Proč?

09.08.2017 v 16:09    

Ivo Pavlík:
.... podněty, které se na novém portálu objeví, se budeme zabývat,“ reagoval na novinku náměstek olomouckého primátora Aleš Jakubec.
zdroj:
http://olomoucky.denik.cz/zpravy_region/univerzita-palackeho-a-mesto-olomouc-chteji-zlepsit-cestovani-krajskym-mestem-20170207.html

Co kdyby přešel náměstek Aleš Jakubec od slov k činům, a nechal střelhbitě opravit ten chodník ?

Žádáme také odpověď na vznesené otázky!
Kdo takovou práci odvádí?
Kdo takovou práci přebírá?

13.08.2017 v 20:50    

Miroslav Gráf:
Komentář byl smazán. Postrádal věcnou rovinu. Cílem tohoto portálu není propagovat politické strany a hnutí.

16.08.2017 v 16:58    

Jana Malá:
Prosím a žádám, aby se k výše uveřejněným fotografiím a ke vzneseným dotazům vyjádřili vedoucí představitelé zainteresovaných organizací.
Myslím si, že občané tohoto města by měli být řádně a včas informování o příčině a původcích této ostudy a měli by se dovědět, co a kdy vrcholní představitelé městské samosprávy udělají.
Čas na řádnou odpověď už uplynul.

25.08.2017 v 18:20    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Vídeňská, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Koželužská, rozbitý chodník

Olomouc-střed, 10. srpen 2017 S odpovědí

1. máje - parkování na chodníku

Olomouc-střed, 07. srpen 2017 S odpovědí

Rozbitý chodník ul. Sladkovského

Holice, 07. únor 2017 S odpovědí

prostor před vlakovým nádržím v Olomouci - naprosto chybí údržba

Nové Hodolany, 26. srpen 2017 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty