Rozbitá dlažba na ulici Jiřího z Poděbrad naproti Slovanského gymnázia

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Na ulici Jiřího z Poděbrad naproti Slovanského gymnázia je chodník, kde je už hodně rozbitá dlažba. Mělo by se to tam celé předláždit.

Zaslal: H. Fifková, 09.07.2017 v 20:41

Olomouc-střed-
 
 
 
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(09.07.2017 20:41)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel H. Fifková následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
rozbitá dlažba na ulici Jiřího z Poděbrad naproti Slovanského gymnázia
Olomouc-střed / Jiřího z Poděbrad
Na ulici Jiřího z Poděbrad naproti Slovanského gymnázia je chodník, kde je už hodně rozbitá dlažba. Mělo by se to tam celé předláždit.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/916




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/916


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 06.09.2017 14:26

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět.

Předmětný požadavek jsme zařadili do evidence hlášených závad. Náprava stavu bude řešena v závislosti od kapacitních a finančních možností.



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 03.01.2018 10:54

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět evidován v evidenci hlášených závad na komunikacích MMO. Podnět bude řešen dle kapacitních, finančních a klimatických podmínek. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Pavlík:
Uplynul již více jak měsíc bez kloudné odpovědi s řádným termínem.

14.08.2017 v 07:45    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Jiřího z Poděbrad, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Rozbitá silnice na Kollárově náměstí

Olomouc-střed, 26. únor 2017 S odpovědí

Trnkova 11 - propadá se to na trávě a jsou tam potkani.

Nové Sady, 12. únor 2018 Čekající na odpověď

Nebezpečný cyklo přechod - vybudování cyklostezky se zastavilo?

Staré Hodolany, 12. únor 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty