Parkování auta na chodníku pod značkou zákaz zastavení

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Dobrý den,
mohou parkovat auta přímo na chodníku na ulici 8. května přímo u dopravní značky zákaz zastavení?
Prosím udělejte s tím něco, aby to už neopakovalo. Dejte tam zábranné sloupky.
Jsou tam nějaké dohledové kamery?

Zaslal: Petra Jašíčková, 10.07.2017 v 12:23

Olomouc-střed-
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(10.07.2017 12:23)

Pane inženýre,

k tomuto podnětu vložím odkaz na podobný podnět, na který jste již odpovídal.

Matúš Šucha


Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Petra Jašíčková následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
parkování auta na chodníku pod značkou zákaz zastavení
Olomouc-střed / 8. května
Dobrý den,
mohou parkovat auta přímo na chodníku na ulici 8. května přímo u dopravní značky zákaz zastavení?
Prosím udělejte s tím něco, aby to už neopakovalo. Dejte tam zábranné sloupky.
Jsou tam nějaké dohledové kamery?
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/920




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/920


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 10.07.2017 12:24

Dobrý den,

obdobný podnět na portálu už je i s odpovědí MMO. Celá věc je v gesci Policie ČR, případně městské policie. Městská policie byla vyzvána k většímu dohledu:

http://chodimolomouci.cz/o/podnety/798/auta-parkuji-pred-schodistem-na-morickem-placku-brani-chuzi-chodcum



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


8. května, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Propadlý chodník u budovy soudu

Olomouc-střed, 30. červen 2017 Vyřešený

Velmi šikovné parkování na chodníku - Rooseveltova ulice

Nové Sady, 05. prosinec 2017 S odpovědí

Parkovanie na zeleni ul. Holická

Holice, 07. červen 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty