Žižkovo náměstí - v chodníku čtverce bez stromů

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

V chodníku na Žižkově náměstí jsou dva prázdné čtverce pro vysazení stromů.
Měly by se tam tedy vysadit stromy nebo aspoň keře.

Zaslal: Albert Fritz, 10.07.2017 v 17:32

Olomouc-střed-
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(10.07.2017 17:32)

Pane inženýre,

viz podnět níže, přidám odkaz na již existující podnět a Vaši odpověď.

S pozdravem, Matúš Šucha




Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Albert Fritz následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Žižkovo náměstí - v chodníku čtverce bez stromů
Olomouc-střed / Žižkovo náměstí
V chodníku na Žižkově náměstí jsou dva prázdné čtverce pro vysazení stromů.
Měly by se tam tedy vysadit stromy nebo aspoň keře.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/923




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/923


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 10.07.2017 17:33

Dobrý den,

děkuji za Váš podnět. Podobný i s odpovědí je k dispozici zde:

http://chodimolomouci.cz/o/podnety/755/rozbity-chodnik-na-zizkove-namesti

Matúš Šucha



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Žižkovo náměstí, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Značka: slepá ulice v Kačení

Olomouc-střed, 17. květen 2017 Vyřešený

Mozaikový chodník z Remešovy do Nerudovy ulice

Olomouc-střed, 10. srpen 2017 S odpovědí

Zvlněný chodník na Ladově ulici

Hejčín, 07. červenec 2017 S odpovědí

Chodník na Polívkově ulici - vykotlaná díra, praskliny,

Olomouc-západ, 04. září 2017 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty