rozbité chodníky v Ostružnické ulici

V samotném centru historické Olomouce je téměř po celé své délce rozbitý chodník v Ostružnické ulici. Je z prastarých betonových dlaždic 30 na 30 cm.
Určitě by si už ten chodník zasloužil novou kvalitní dlažbu z kamených kostek.

Zaslal: J. Knešl, 10.07.2017 v 17:34

Olomouc-střed-
 
 
 
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(10.07.2017 17:34)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel J. Knešl následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
rozbité chodníky v Ostružnické ulici
Olomouc-střed / Ostružnická
V samotném centru historické Olomouce je téměř po celé své délce rozbitý chodník v Ostružnické ulici. Je z prastarých betonových dlaždic 30 na 30 cm.
Určitě by si už ten chodník zasloužil novou kvalitní dlažbu z kamených kostek.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/924




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/924


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Pavlík:
Uplynul již více jak měsíc bez kloudné odpovědi s řádným termínem.

14.08.2017 v 07:41    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Ostružnická, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Žerotínovo náměstí, rozorané dlažební kostky okolo poklopu kanalizace

Olomouc-střed, 02. září 2017 Čekající na odpověď

Neosvětlený chodník v ulici Na Šibeníku

Olomouc-západ, 28. listopad 2016 Čekající na odpověď

Na chodníku naproti hostince U Anči je obrovská díra

Hejčín, 17. duben 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty