Napojení Jiřího z Poděbrad do Komenského - namalujte tam přechod

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Opravte prosím napojení ulice Jiřího z Poděbrad do ulice Komenského a namalujte tam přechod. Je to tam strašně nebezpečné a těžko schůdné, samá prasklina a proláklina.
Jezdí tam mnoho aut a městské autobusy, vůbec nedávají chodcům přednost.

Zaslal: Karel Malý, 11.07.2017 v 13:59

Olomouc-střed-

Aktualizace podnětu

01.10.2017

Jan Pilař přidal následující aktualizace podnětu:

Odpověď na podnět je naprosto nedostatečná. 24.07.2017 15:34
Už jiný přispivatel pan Hájek na to poukazuje a ptá se kdy ten přechod=povrch vozovky opravíte? 26.07.2017 v 09:42
Je už říjen 2017 odpověď žádná, oprava žádná a přechod taky ne.
Čeká se až tam bude nějaké něštěstí?

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(11.07.2017 13:59)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Karel Malý následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
napojení Jiřího z Poděbrad do Komenského - namalujte tam přechod
Olomouc-střed / Jiřího z Poděbrad
Opravte prosím napojení ulice Jiřího z Poděbrad do ulice Komenského a namalujte tam přechod. Je to tam strašně nebezpečné a těžko schůdné, samá prasklina a proláklina.
Jezdí tam mnoho aut a městské autobusy, vůbec nedávají chodcům přednost.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/928




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/928


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 24.07.2017 15:34

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět.

V současné době se nepřipravuje úprava přechodu pro chodce přes jednosměrnou ulicii Jiřího z Poděbrad v křižovatce s ulicí Komenského. Jak uvádíte, jde o jednosměrnou ulici, chodec tedy dává při přecházení přednost pouze vozidlům přijíždějícím z jednoho směru.

Autobusy MHD využívají ulici Jiřího z Poděbrad pouze nyní v době výluky tramvajového provozu při opravě ulice 1. Máje.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

J. Brázdil :
Dívám se na tu báječnou a příkladnou údržbu obou vozovek po uložení nějakých dodatečných inženýrských sítí, asi veřejného osvětlení. A ten utopený kovový poklop. Laik se diví, odborník žasne.
Opět je to velmi názorná ukázka kvality práce lidí z radnice. V tomto případě si dali hodně záležet!
Co na ten chodník říká Národní institut pro integraci osob s omezenou schopností pohybu a orientace České republiky?
Jak tam asi manévrují vozíčkáři a co lidé o berlích a maminky s kočárky?

11.07.2017 v 15:27    

Hájek Jiří:
Odpověď (24.07.2017 15:34) je jen klamavé sprosté zastírání pravdy, nacvičená fráze jak občana odpálkovat a umlčet.
Přechod je nebezpečný a není do něj pro zde parkující auta vidět.
V odpovědi také není vůbec napsáno jak se to tam opraví!
Ten slalom a brouzdaliště dát do pořádku by asi bylo moc práce.

26.07.2017 v 09:42    

Ivo Pavlík:
.... podněty, které se na novém portálu objeví, se budeme zabývat,“ reagoval na novinku náměstek olomouckého primátora Aleš Jakubec.
zdroj:
http://olomoucky.denik.cz/zpravy_region/univerzita-palackeho-a-mesto-olomouc-chteji-zlepsit-cestovani-krajskym-mestem-20170207.html

Co kdyby přešel náměstek Aleš Jakubec od slov k činům ?

14.08.2017 v 07:39    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Jiřího z Poděbrad, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Opakující se hromadění odpadků na ulici Švédská

Olomouc-střed, 12. březen 2017 S odpovědí

Rozbitý chodník v ulici 8. května (Olomouc-střed)

Olomouc-střed, 04. březen 2019 Čekající na odpověď

Nebezpečné a nepřehledné přecházení

Neředín, 17. leden 2017 S odpovědí

Chybějící přechod na ulici Rolsberská u zastávky ČSAD

Staré Hodolany, 22. únor 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty