zastávka MHD Šantovka, propadlá dlažba, obrovská kaluž

Na zastávce MHD Šantovka je hodně propadlá dlažba a tak je tam po dešti obrovská kaluž.
Prosíme o předláždění

Zaslal: P. Tovačovský, 11.07.2017 v 19:56

Nové Sady-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(11.07.2017 19:56)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel P. Tovačovský následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Sady:
zastávka MHD Šantovka, propadlá dlažba, obrovská kaluž
Nové Sady / Švýcarské nábřeží
Na zastávce MHD Šantovka je hodně propadlá dlažba a tak je tam po dešti obrovská kaluž.
Prosíme o předláždění
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/929




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/929


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Ing. Martina Krčová, krcova@dpmo.cz
(12.07.2017 10:10)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel P. Tovačovský následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Sady:
zastávka MHD Šantovka, propadlá dlažba, obrovská kaluž
Nové Sady / Švýcarské nábřeží
Na zastávce MHD Šantovka je hodně propadlá dlažba a tak je tam po dešti obrovská kaluž.
Prosíme o předláždění
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/929




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/929


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Petr Navrátil, Šantovka, petr.navratil@cbre.com
(12.07.2017 14:16)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel P. Tovačovský následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Sady:
zastávka MHD Šantovka, propadlá dlažba, obrovská kaluž
Nové Sady / Švýcarské nábřeží
Na zastávce MHD Šantovka je hodně propadlá dlažba a tak je tam po dešti obrovská kaluž.
Prosíme o předláždění
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/929




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/929


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 12.07.2017 10:09

Dobrý den,

tramvajové zastávky jsou obecně ve vlastnictví Dopravního podniku, proto je třeba dotaz přímo na ně. I když v tomto případě bude možná vlastníkem ještě Galerie Šantovka.



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 12.07.2017 14:17

Dobrý den,

zastávka ani trať u Šantovky není v majetku DPMO. S dotazem se obraťte na majitele zastávky.

Ing. Martina Krčová
DPMO



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Chodím Olomoucí:
Odesláno na DPMO.

12.07.2017 v 10:11    

Chodím Olomoucí:
Odesláno vedení OC Šantovka.

12.07.2017 v 14:18    

občan překvapený a žasnoucí:
Zajímavé!
Paní ing. Krčová připustila, že by tramvaje Dopravního podniku města Olomouce jezdily po cizích kolejích.
A jak je to potom s trolejema? Ty jsou jejich a nebo nějakého obchodního domu? A kdo do nich vlastně pouští a platí elektřinu?

12.07.2017 v 17:52    

Chodím Olomoucí:
Dobrý den,

to že pozemek má jiného vlastníka než DPMO není neobvyklé. Dotaz jsem přeposlal na OC Šantovka.

12.07.2017 v 20:48    

Jiří Hájek:
11. června 2017 byl zde zveřejněno upozornění na propadlou dlažbu ana následnou obrovskou kaluž. Bylo žádáno předláždění.
Uplynul měsíc, je 14. srpna 2017, a vypadá to, že se není jasné a neví se čí je chodník, a čí jsou koleje tramvají.
Není něco divného v tom státě Dánském? Třeba také možná magistrátní úředníci drží bobříka mlčení.
Buďme optimisté a snad nám někdy někdo odpoví.

Podněty, které se na novém portálu objeví, se budeme zabývat,“ reagoval na novinku náměstek olomouckého primátora Aleš Jakubec.
zdroj:
http://olomoucky.denik.cz/zpravy_region/univerzita-palackeho-a-mesto-olomouc-chteji-zlepsit-cestovani-krajskym-mestem-20170207.html

Tož, pane Jakubče, snažte se !!!!!!

14.08.2017 v 12:19    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Švýcarské nábřeží, Nové Sady
 

Podobné podněty