na ulici Na trati je rozbitý chodník

Upozorňuji na rozbitý chodník při ulici Na trati a prosím o jeho opravu.

Zaslal: Jitka Rákosníková, 12.07.2017 v 21:04

Olomouc-západ-
 
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(12.07.2017 21:04)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Jitka Rákosníková následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-západ:
na ulici Na trati je rozbitý chodník
Olomouc-západ / Na Trati
Upozorňuji na rozbitý chodník při ulici Na trati a prosím o jeho opravu.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/932




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/932


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Na Trati, Olomouc-západ
 

Podobné podněty

na křižovatce ulic Resslova a Mozartova - obrubníky podél chodníku

Olomouc-západ, 04. září 2017 Čekající na odpověď

Rozbitý chodník na Krapkově ulici

Olomouc-západ, 25. červenec 2017 Čekající na odpověď

Zahrádka postavená priamo na chodníku ul. Riegrova 373/6

Olomouc-střed, 08. červen 2017 S odpovědí

Přerostlé keře - chodník na ulici Kosmonautů

Nové Hodolany, 03. červenec 2017 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty