Spadlé větve v ulici Za Vodojemem

V ulici Za Vodojemem již 2. týden leží spadené větve od stromu. Bylo to již hlášeno na magistrát, ovšem větve zde stále leží...

Zaslal: Tomáš Macek, 12.07.2017 v 21:05

Nová Ulice-

Aktualizace podnětu

28.08.2017

Tomáš Macek přidal následující aktualizace podnětu:

Větve zde stále leží ... Ovšem spadnuté větve po bouřce v jiných částech Nové Ulice jsou již uklizeny. Takže byl očividně problém zajet i do vedlejší ulice a uklidit je.

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(12.07.2017 21:05)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Tomáš Macek následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nová Ulice:
Spadlé větve v ulici Za Vodojemem
Nová Ulice / Za Vodojemem
V ulici Za Vodojemem již 2. týden leží spadené větve od stromu. Bylo to již hlášeno na magistrát, ovšem větve zde stále leží...
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/933




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/933


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Za Vodojemem, Nová Ulice
 

Podobné podněty

Zeleň zasahující do chodníku na ulici Brněnská

Nová Ulice, 03. březen 2017 Čekající na odpověď

Super nebezpecny prechod pres silnici

Nová Ulice, 17. leden 2017 S odpovědí

plevel v Koželužské ulici

Olomouc-střed, 05. září 2017 Čekající na odpověď

zaplevelený trávník Werichova 14,16,18

Nové Sady, 30. březen 2017 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty