Rozbitý chodník před domem Velkomoravská 37

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Upozorňuji na velmi rozbitý chodník při ulici Velkomoravská před domem č. 37 a žádám o jeho rychlou opravu.

Zaslal: M. Berák, 13.07.2017 v 10:56

Nové Sady-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(13.07.2017 10:56)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel M. Berák následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Sady:
rozbitý chodník před domem Velkomoravská 37
Nové Sady / Velkomoravská
Upozorňuji na velmi rozbitý chodník při ulici Velkomoravská před domem č. 37 a žádám o jeho rychlou opravu.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/934




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/934


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 03.01.2018 10:58

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět evidován v evidenci hlášených závad na komunikacích MMO. Podnět bude řešen dle kapacitních, finančních a klimatických podmínek. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Velkomoravská, Nové Sady
 

Podobné podněty

Polská ulice - díra v chodníku

Nové Sady, 08. červenec 2017 Vyřešený

Nebezpečná dopravní situace v křižovatce Polská X Domovina

Nové Sady, 23. prosinec 2017 Čekající na odpověď

Sokolská, nebezpečný obrubník

Olomouc-střed, 01. srpen 2017 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty