Žádost o opravu obrubníků a novou výsadbu zeleně-ulice U místní dráhy

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Prosíme o opravu a zušlechtění části ulice U místní dráhy, na straně u železniční trati. Jsou tu propadlé obrubníky u vozovky. Místy obrubníky úplně chybí. Za nimi jsou vyježděné hlinité plochy bez vegetace, zato plné výmolů a velikých louží.
Prosíme, aby opravené a doplněné obrubníky vyčnívaly aspoň 10 centimetrů nad vozovku, aby tu neparkovaly automobily.
Prosíme také, aby olomoucká radnice zde nechala co nejdříve vysít trávu a nasadila keře a stromy, nejlépe lípy.
Předem děkujeme za zlepšení životního prostředí a že nás zbavíte toho prašného prostředí.

Zaslal: J. Burián, 13.07.2017 v 13:45

Olomouc-západ-

Aktualizace podnětu

09.08.2017

Petra přidal následující aktualizace podnětu:

Žádáme policii o co nejčastější kontrolu a pokutování neukázněných řidičů, kteří nám parkují pod okny bytů, tam kde by měla být zeleň, stromy a tráva.


 
 
 

15.08.2017

Jirka přidal následující aktualizace podnětu:

Další bezohledný řidič 15. srpna 2017 ničící místo, kde má být veřejná zeleň a kde určitě nechodí městská policie?
Znavu žádáme o opravu a zušlechtění této části ulice U místní dráhy. Voidíte na fotografiích, že jsou tu propadlé obrubníky u vozovky.
Místy obrubníky úplně chybí. Za nimi jsou vyježděné hlinité plochy bez vegetace, zato plné výmolů, špíny, prachu a velikých louží. Prosíme, aby opravené a doplněné obrubníky vyčnívaly aspoň 10 centimetrů nad vozovku, a také žádáme, aby hned za obrubníky byly instalovány betonové nebo kamenné zábranné sloupky, aby tu neparkovaly automobily.
Žádáme také, aby olomoucká radnice zde nechala co nejdříve vysít trávu a nasadila keře a stromy, nejlépe lípy.
Žádáme o každodenní kontrolu této ulice ze strany městské policie!


 
 
 
 

26.09.2017

J. Burián přidal následující aktualizace podnětu:

Po třech měsících bez jakékoliv reakce na náš příspěvek *****,
ještě náš podnět dokresluji fotografiemi, jak to u nás na ulici vypadá na podzim po deštích.
Je to bída a utrpení, nikoliv udržovaná městská zeleň a udržovaná městská komunikace.
Žádáme také o instalaci dohledových kamer městského bezpečnostního systému.

Pozn. redakčně upraveno.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(13.07.2017 13:45)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel J. Burián následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-západ:
žádost o opravu obrubníků a novou výsadbu zeleně-ulice U místní dráhy
Olomouc-západ / U Místní dráhy
Prosíme o opravu a zušlechtění části ulice U místní dráhy, na straně u železniční trati. Jsou tu propadlé obrubníky u vozovky. Místy obrubníky úplně chybí. Za nimi jsou vyježděné hlinité plochy bez vegetace, zato plné výmolů a velikých louží.
Prosíme, aby opravené a doplněné obrubníky vyčnívaly aspoň 10 centimetrů nad vozovku, aby tu neparkovaly automobily.
Prosíme také, aby olomoucká radnice zde nechala co nejdříve vysít trávu a nasadila keře a stromy, nejlépe lípy.
Předem děkujeme za zlepšení životního prostředí a že nás zbavíte toho prašného prostředí.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/935




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/935


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 03.01.2018 10:57

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět evidován v evidenci hlášených závad na komunikacích MMO. Podnět bude řešen dle kapacitních, finančních a klimatických podmínek. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Chodím Olomoucí:
Dobrý den,

děkuji za aktualizaci podnětu. Prosím podívejte se rovněž na blog na článek o přestupcích:

http://chodimolomouci.cz/blog/detail/14-co-delat-kdyz-jsem-svedkem-porusovani-zakona

09.08.2017 v 17:26    

Ivo Pavlík:
Uplynul již více jak měsíc bez kloudné odpovědi s řádným termínem.

Přitom:
"Město web vítá. „Jsme velmi rádi, že stav města není lidem lhostejný. ............ ................ Také podněty, které se na novém portálu objeví, se budeme zabývat,“ reagoval na novinku náměstek olomouckého primátora Aleš Jakubec.
zdroj:
http://olomoucky.denik.cz/zpravy_region/univerzita-palackeho-a-mesto-olomouc-chteji-zlepsit-cestovani-krajskym-mestem-20170207.html

14.08.2017 v 07:01    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


U Místní dráhy, Olomouc-západ
 

Podobné podněty

Wolkerova, rozbitý chodník

Olomouc-západ, 29. srpen 2017 S odpovědí

Nebezpečný kanál - Mozartova ulice

Olomouc-západ, 12. červen 2017 Čekající na odpověď

Hluboká díra na Pionýrské ulici

Nová Ulice, 28. červenec 2017 Vyřešený

Milady Horákové, neudržovany propadlý kanál na dešťovou vodu

Nové Hodolany, 05. září 2017 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty