Mozartova, rozbitý chodník

Prosíme o opravu rozbitého chodníku na Mozartově ulici. Je to tam samá díra. Přijďte se tam někdo odpovědný podívat.

Zaslal: M. Abesk, 13.07.2017 v 13:46

Olomouc-západ-
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(13.07.2017 13:46)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel M. Abesk následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-západ:
Mozartova, rozbitý chodník
Olomouc-západ / Mozartova
Prosíme o opravu rozbitého chodníku na Mozartově ulici. Je to tam samá díra. Přijďte se tam někdo odpovědný podívat.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/936




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/936


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Mozartova, Olomouc-západ
 

Podobné podněty

rozbité obrubníky na zastávce tramvají Šibeník

Olomouc-západ, 13. červenec 2017 Vyřešený

rozbitý chodník před UP na ulici Univerzitní u antikvariátu

Olomouc-střed, 08. červen 2017 S odpovědí

Divadelní ulice ústící do Mlýnská ulice - chodci můžete to přebrodit

Olomouc-střed, 25. červenec 2017 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty