Rozbité obrubníky na zastávce tramvají Šibeník

Upozorňuji na velmi rozbité ostrůvky pro cestující při ulici Litovelská. Je to zastávka Šibeník a žádám o jejich rychlou opravu než tam někdo upadne a než se tam zraní.

Zaslal: Hana Hegrová, 13.07.2017 v 13:47

Olomouc-západ-
 
 
 
 
 
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martina Krčová, DPMO, krcova@dpmo.cz
(13.07.2017 13:47)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Hana Hegrová následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-západ:
rozbité obrubníky na zastávce tramvají Šibeník
Olomouc-západ / Litovelská
Upozorňuji na velmi rozbité ostrůvky pro cestující při ulici Litovelská. Je to zastávka Šibeník a žádám o jejich rychlou opravu než tam někdo upadne a než se tam zraní.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/937




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/937


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 14.08.2017 17:36

Dobrý den,

zastávka byla opravena.


S pozdravem



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Litovelská, Olomouc-západ
 

Podobné podněty

Nebezpečný přechod přes ulici Krapkova

Olomouc-západ, 19. leden 2017 S odpovědí

Wolkerova, rozbitý chodník

Olomouc-západ, 29. srpen 2017 Čekající na odpověď

Informační panely na spojích MHD

Nové Hodolany, 19. leden 2017 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty