Nebezpečný kanál - Žilinská ulice

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Kousek za zatáčkou Mozartova x Žilinská ulice, je kanál v havarijním stavu. Vypadá to, že se může každým okamžikem propadnout pod kolem automobilu.
Na fotce to tak není vidět, ale pod kostkami je prázdný prostor.

Zaslal: Jakub Šedivý, 14.07.2017 v 10:33

Olomouc-západ-
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(14.07.2017 10:33)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Jakub Šedivý následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-západ:
nebezpečný kanál - Žilinská ulice
Olomouc-západ / Žilinská
Kousek za zatáčkou Mozartova x Žilinská ulice, je kanál v havarijním stavu. Vypadá to, že se může každým okamžikem propadnout pod kolem automobilu.
Na fotce to tak není vidět, ale pod kostkami je prázdný prostor.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/939




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/939


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Žilinská, Olomouc-západ
 

Podobné podněty

Na ulici Na trati je rozbitý chodník

Olomouc-západ, 12. červenec 2017 Čekající na odpověď

Mozartova, rozbitý chodník

Olomouc-západ, 13. červenec 2017 Čekající na odpověď

Rozbitá silnice na Kollárově náměstí

Olomouc-střed, 26. únor 2017 S odpovědí

Kvalita chodníků - Wanklova, kpt. Nálepky, Gorazdovo náměstí

Nové Hodolany, 27. červen 2017 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty