Litovelská - díra v chodníku, rozbité schodiště

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Před pojišťovnou na ulici Litovelská je chodník s mnoha prasklinami, propadlinami a dírami. Navazující malé schodiště je rozbité, má vylámané kostky.
Opravte to, ať se nestane neštěstí.

Zaslal: Jakub Šedivý, 14.07.2017 v 10:33

Olomouc-západ-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(14.07.2017 10:33)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Jakub Šedivý následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-západ:
Litovelská - díra v chodníku, rozbité schodiště
Olomouc-západ / Litovelská
Před pojišťovnou na ulici Litovelská je chodník s mnoha prasklinami, propadlinami a dírami. Navazující malé schodiště je rozbité, má vylámané kostky.
Opravte to, ať se nestane neštěstí.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/940




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/940


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(11.08.2017 14:24)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Jakub Šedivý následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-západ:
Litovelská - díra v chodníku, rozbité schodiště
Olomouc-západ / Litovelská
Před pojišťovnou na ulici Litovelská je chodník s mnoha prasklinami, propadlinami a dírami. Navazující malé schodiště je rozbité, má vylámané kostky.
Opravte to, ať se nestane neštěstí.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/940




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/940


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 22.08.2017 08:50

Dobrý den,

děkujme za Váš podnět a sdělujeme, že schodiště bylo opraveno.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Litovelská, Olomouc-západ
 

Podobné podněty

Wolkerova, rozbitý chodník

Olomouc-západ, 29. srpen 2017 Čekající na odpověď

Rozbité chodníky na Karafiátové ulici

Tabulový Vrch, 25. červenec 2017 Čekající na odpověď

Schodiště z ulice Milady Horákové na ulici Jeremenkova

Nové Hodolany, 19. září 2017 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty