Chodník před domem Dvořákova 15

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Chodník před domem Dvořákova 15 je plný rozbitých a uvolněných betonových dlaždic. Chůze po takovém chodníku je nebezpečná. Byl se tam někdy někdo z radnice podívat? Pěšky, ne profrčet okolo autem!
Žádám odpovědné instituce o okamžité úplné předláždění celého tohoto chodníku.

Zaslal: Patricie Sommerová, 18.07.2017 v 13:57

Olomouc-západ-
 
 
 
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(18.07.2017 13:57)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Patricie Sommerová následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-západ:
chodník před domem Dvořákova 15
Olomouc-západ / Dvořákova
Chodník před domem Dvořákova 15 je plný rozbitých a uvolněných betonových dlaždic. Chůze po takovém chodníku je nebezpečná. Byl se tam někdy někdo z radnice podívat? Pěšky, ne profrčet okolo autem!
Žádám odpovědné instituce o okamžité úplné předláždění celého tohoto chodníku.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/941




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/941


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Dvořákova, Olomouc-západ
 

Podobné podněty

Rozbitý chodník na ulici Marie Pospíšilové

Olomouc-západ, 18. červen 2017 S odpovědí

Žádost o opravu obrubníků a novou výsadbu zeleně-ulice U místní dráhy

Olomouc-západ, 13. červenec 2017 Čekající na odpověď

Chodník rozbitý tak, až úplně chybí

Chválkovice, 25. červen 2017 S odpovědí

Polská ulice - díra v chodníku

Nové Sady, 08. červenec 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty