Propadená silnice křižovatek IP Pavlova a Vojanova

Dobrý den, na křižovatce ulic IP Pavlova a Vojanova je silnice v hrozném stavu, silnice se propadá, před cca 3 týdny si zde někdo označil místa k frézování, ale doteď se tam nic neděje a od té doby se silnice propadla snad ještě víc. Zasahuje i do přechodu a taky je zde celkem provoz, nehledě na sanitní vozy, které zde přivážejí/odvážejí pacienty.

Zaslal: Filip Sléha, 23.07.2017 v 13:59

Nová Ulice-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(23.07.2017 13:59)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Filip Sléha následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nová Ulice:
Propadená silnice křižovatek IP Pavlova a Vojanova
Nová Ulice / Vojanova
Dobrý den, na křižovatce ulic IP Pavlova a Vojanova je silnice v hrozném stavu, silnice se propadá, před cca 3 týdny si zde někdo označil místa k frézování, ale doteď se tam nic neděje a od té doby se silnice propadla snad ještě víc. Zasahuje i do přechodu a taky je zde celkem provoz, nehledě na sanitní vozy, které zde přivážejí/odvážejí pacienty.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/943




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/943


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Jaromír Spáčil:
To je ale hnusná vozovka!
Jestli pak není v péči odboru dopravy Magistrátu města Olomouce ?!

23.07.2017 v 22:00    

Petr Skácel:
Bohužel, takhle vypadá skoro polovina městských vozovek a chodníků. Jsou rozdrbané, propadlé, plné výmolů, prasklin, obrubníky vyvrácené, dlažba uvolněná.
Většina technických sítí v komunikacích je diletantsky zapravena, to je to nejhorší.
Vpusti dešťové kanalizace jsou mnohdy zanesené a taky kolikrát propadlé.
Olomouc se opravdu nemá v oblasti údržby komunikací čím chlubit.
To co je na fotografii je příklad většiny těchto nedostatků.

24.07.2017 v 20:40    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Vojanova, Nová Ulice
 

Podobné podněty

Odstavené vozidlá na tráve ul. Horní lán

Nová Ulice, 03. květen 2017 S odpovědí

Propadlý chodník v ulici Za Vodojemem

Nová Ulice, 12. květen 2017 Vyřešený

přechod pro chodce osvícený velkým reklamním panelem

Nové Hodolany, 19. květen 2017 S odpovědí

Na autobusové zastávce Jižní není přechod pro chodce

Slavonín, 02. únor 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty