Rozbité chodníky na Karafiátové ulici

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

V Karafiátové ulici jsou na nároží velmi rozbité chodníky. Je to nebezpečné, někdo tu zakopne a zlomí si nohy. Opravte je prosím co nejdříve.

Zaslal: Jitka Kovalčíková, 25.07.2017 v 08:49

Tabulový Vrch-
 
 
 
 
 
 
 
 

Aktualizace podnětu

22.09.2017

Michal přidal následující aktualizace podnětu:

Rozbité chodníky na Karafiátové ulici stále již tři měsíce čekají na odpověď a hlavně na opravu.
Co s tím bude? *****


Redakčně upraveno.

26.07.2018

Marek Spurný přidal následující aktualizace podnětu:

Děkujeme za opravu chodníku. Chodník byl nově postaven a tento podnět je tedy vyřešen.

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(25.07.2017 08:49)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Jitka Kovalčíková následující podnět, který je lokalizován na území městské části Tabulový Vrch:
rozbité chodníky na Karafiátové ulici
Tabulový Vrch / Karafiátová
V Karafiátové ulici jsou na nároží velmi rozbité chodníky. Je to nebezpečné, někdo tu zakopne a zlomí si nohy. Opravte je prosím co nejdříve.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/948




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/948


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 03.01.2018 10:59

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět evidován v evidenci hlášených závad na komunikacích MMO. Podnět bude řešen dle kapacitních, finančních a klimatických podmínek. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Karafiátová, Tabulový Vrch
 

Podobné podněty

Chybí přechod na ulici Hněvotínská

Tabulový Vrch, 07. prosinec 2016 S odpovědí

Bývalé stanoviště popelnic Kmochova 8

Tabulový Vrch, 14. září 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty