Rozmlácené veřejné osvětlení v dlažbě náměstí před mořickým kostelem

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

V dlažbě náměstí před mořickým kostelem je rozmlácené veřejné osvětlení. Můžete je opravit?

Zaslal: Dita Čenková, 25.07.2017 v 09:02

Olomouc-střed-
 
 

Aktualizace podnětu

01.10.2017

Jan Velek přidal následující aktualizace podnětu:

Proč ani po dvou měsících rozbité osvětlení ještě nikdo neopravil?!
Četl někdo z radnice podnět z 25. 07. 2017 ?
Kdo má městské osvětlení na starosti?

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(25.07.2017 09:02)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Dita Čenková následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
rozmlácené veřejné osvětlení v dlažbě náměstí před mořickým kostelem
Olomouc-střed / 8. května
V dlažbě náměstí před mořickým kostelem je rozmlácené veřejné osvětlení. Můžete je opravit?
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/949




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/949


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


8. května, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Kačení ulice, nezadlážděný poklop

Olomouc-střed, 17. srpen 2017 Čekající na odpověď

Rozbitý chodník před parkovištěm na Mlýnské ulici

Olomouc-střed, 07. únor 2017 S odpovědí

Rozbitý spojovací chodník od ul. Jungmannova k ul. Kosmonautů

Nové Hodolany, 21. červen 2017 S odpovědí

Neudržovaný chodník na ul. Knechtlova

Lazce, 14. srpen 2017 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty