Zdevastovaný neudržovaný chodník na Vrchlického ulici

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Dobrý den,
žádáme za dům Vrchlického 3 o okamžité předláždění celého chodníku. Je to tady na zabití, jak je plný děr a klapaček.

Zaslal: S. Malý, 25.07.2017 v 09:36

Nové Hodolany-
 
 
 
 
 
 

Aktualizace podnětu

25.09.2017

Mikulec přidal následující aktualizace podnětu:

Zdevastovaný neudržovaný chodník na Vrchlického ulici už přesně dva měsíce čeká na odpověď na podnět a hlavně na opravu.
Nic se tam zatím nestalo, oprava žádná.

26.09.2017

Malý přidal následující aktualizace podnětu:

Stále stejný stav, podívejte se na fotografie. Znový žádáme o pořádnou opravu ještě před touto zimou.


 
 
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(25.07.2017 09:36)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel S. Malý následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Hodolany:
zdevastovaný neudržovaný chodník na Vrchlického ulici
Nové Hodolany / Vrchlického
Dobrý den,
žádáme za dům Vrchlického 3 o okamžité předláždění celého chodníku. Je to tady na zabití, jak je plný děr a klapaček.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/951




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/951


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 03.01.2018 11:01

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět evidován v evidenci hlášených závad na komunikacích MMO. Podnět bude řešen dle kapacitních, finančních a klimatických podmínek. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Anonym:
"Město web vítá. „Jsme velmi rádi, že stav města není lidem lhostejný. ............ ................ Také podněty, které se na novém portálu objeví, se budeme zabývat,“ reagoval na novinku náměstek olomouckého primátora Aleš Jakubec.
zdroj:
http://olomoucky.denik.cz/zpravy_region/univerzita-palackeho-a-mesto-olomouc-chteji-zlepsit-cestovani-krajskym-mestem-20170207.html

16.08.2017 v 13:07    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Vrchlického, Nové Hodolany
 

Podobné podněty

Rozbitý chodník na Blanické ulici

Nové Hodolany, 27. červen 2017 Vyřešený

Nájezdový pruh pro kola na schodech podchodu u RCO

Nové Hodolany, 30. červen 2017 S odpovědí

Neschůdný chodník na ulici Blahoslavova směrem ke školce

Olomouc-střed, 23. červen 2017 S odpovědí

Rozviklaná dlažba před domem Havlíčkova 13

Olomouc-střed, 28. květen 2017 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty