Rozbitý chodník v ulici Zikova

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Rozbitý chodník u domu Sociálních služeb pro seniory

Zaslal: Jan Tesařík, 25.07.2017 v 18:30

Nové Sady-
 
 

Aktualizace podnětu

03.07.2018

Jan Tesařík přidal následující aktualizace podnětu:

Chodník byl opraven.

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(25.07.2017 18:30)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Jan Tesařík následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Sady:
Rozbitý chodník v ulici Zikova
Nové Sady / Zikova
Rozbitý chodník u domu Sociálních služeb pro seinory
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/952




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/952


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 03.01.2018 11:01

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět evidován v evidenci hlášených závad na komunikacích MMO. Podnět bude řešen dle kapacitních, finančních a klimatických podmínek. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Jan Tesařík:
Zatím žádná odpověď? Už jsou to dva měsíce :-(

26.09.2017 v 07:41    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Zikova, Nové Sady
 

Podobné podněty

Rozbitý chodník před domem Velkomoravská 37

Nové Sady, 13. červenec 2017 Vyřešený

Vegetace zasahuje chodníku

Nové Sady, 05. září 2018 Čekající na odpověď

Masarykova 40 - před naším domem se propadá chodník

Nové Hodolany, 05. červen 2017 Vyřešený

Šmeralova ulice, naprosto rozbitý chodník u kolejí UP

Olomouc-střed, 01. říjen 2017 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty