Kvalitně instalované dopravní značení v ulici Univerzitní před UPOL

Před budovou UPOL, před budovou Cyrilometodějské teologické fakulty v ulici Univerzitní je nedbalým a neodborným způsobem instalovaná kovová dopravní značka.
Takhle to má, prosím, vypadat v městské památkové rezervaci?
Prosíme o okamžitou opravu a náležité zadláždění celého chodníku.

Zaslal: Petra H., 25.07.2017 v 18:31

Olomouc-střed-
 
 

Aktualizace podnětu

07.08.2017

Petra H. přidal následující aktualizace podnětu:

Opravu sloupku zvládli dělníci hezky! Proč to ale nešlo hned?.

A proč také při té příležitosti neopravili vedlejší sloupek ošklivě zabetonovaný v kamenné dlažbě?
Jsme přeci v památkově chráněné zóně města!?!


 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(25.07.2017 18:31)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Petra H. následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
kvalitně instalované dopravní značení v ulici Univerzitní před UPOL
Olomouc-střed / Univerzitní
Před budovou UPOL, před budovou Cyrilometodějské teologické fakulty v ulici Univerzitní je nedbalým a neodborným způsobem instalovaná kovová dopravní značka.
Takhle to má, prosím, vypadat v městské památkové rezervaci?
Prosíme o okamžitou opravu a náležité zadláždění celého chodníku.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/953




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/953


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Jan Smutný:
Pokládám za konstruktivní položit všem otázku: "Jak řídí ředitel Technických služeb města Olomouc jemu svěřenou společnost?
Řídí ji tak, aby výsledky práce tohoto podniku vypadaly tak, jak je vidět na přiložené fotografii tu instalovanou dopravní značku?"

A můžu navrhnout i odpověď: "Pokud ředitel řídí Technické služby města Olomouce s takovými výsledky, tak je to hodně smutné a ......."

30.07.2017 v 17:59    

Chodím Olomoucí:
Velmi děkuji za zaslání aktualizace o řešení problému! MMO děkuji za provedení úpravy.

08.08.2017 v 08:02    

Petra H.:
Ano, je lae velmi smutné, když bylo zatěžko chlapcům Technických služeb opravit i tu sousední značku.
Vedle je národní kulturní památky Jezuitský konvikt, Sarkandrova kaple .......,
tak se to vykašlali.

08.08.2017 v 13:38    

Michal Babor:
Kdy Technické také opraví tu sousední značku?

12.08.2017 v 14:20    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Univerzitní, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Značka: slepá ulice v Kačení

Olomouc-střed, 17. květen 2017 S odpovědí

Mlýnská a Uhelná - vytrháné dlažební kostky

Olomouc-střed, 03. červenec 2017 S odpovědí

Zelená současně pro auta i chodce u Šantovky

Nové Sady, 08. únor 2017 S odpovědí

Nároží Wolkerovy a Poupětovy ulice - kvalitní montáž dopravní značky

Olomouc-západ, 28. srpen 2017 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty