okrasné nádoby na zeleň osazené lebedou, ulice U místní dráhy

Dobrý den,
prosím, aby odbor životného prostředí města Olomouce nechal do okrasných nádob na květiny a zeleň vysázet místo lebedy a bodláků nějaké hezké kvetoucí rostliny nebo stálezelené keře. Nádoby jsou umístěny podél ulice U místní dráhy.
Děkujeme předem

Zaslal: Anežka Malá, 25.07.2017 v 18:31

Olomouc-západ-
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(25.07.2017 18:31)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Anežka Malá následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-západ:
okrasné nádoby na zeleň osazené lebedou, ulice U místní dráhy
Olomouc-západ / U Místní dráhy
Dobrý den,
prosím, aby odbor životného prostředí města Olomouce nechal do okrasných nádob na květiny a zeleň vysázet místo lebedy a bodláků nějaké hezké kvetoucí rostliny nebo stálezelené keře. Nádoby jsou umístěny podél ulice U místní dráhy.
Děkujeme předem
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/954




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/954


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 14.08.2017 07:44

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět.

V loňském roce OSMK a MHD, oddělení majetkové správy komunikací zajistil umístění betonových zábran na okraji zelených ploch, v těsné blízkosti pozemní komunikace v ul. U místní dráhy.

Tato zařízení neplní v žádném případě funkci okrasných nádob – květináčů, byla umístěna z důvodů zamezení ničení zelených ploch neukázněnými řidiči, kteří městskou zeleň devastovali a užívali k parkování svých vozidel. K tomuto preventivnímu opatření bylo přistoupeno pouze na nezbytně nutné přechodné období, a to do doby než proběhne plánovaná výsadba keřů v dotčené lokalitě.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Hájek:
Takže zase jen výmluvy a plané sliby odboru správy komunikací?!?

Kdy tam vysadíte keře !? Napište konkrétní datum!!!

17.08.2017 v 20:25    

Ladislav Kodým:
I když jsou tam dány velké betonové květináče primárně z důvodů jiných, neznamená to, že se nemohou osadit nějakou slušnou zelení.
Žádám, aby na odboru životního prostředí, na oddělení péče o zeleň, sebou "hejbli" a obratem tam něco pořádného osadili.

04.09.2017 v 09:16    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


U Místní dráhy, Olomouc-západ
 

Podobné podněty

Ostudně rozbitá ulice Boženy Němcové

Olomouc-západ, 26. březen 2017 S odpovědí

parkování v téměř v křižovatce a napříč chodníku - U místní dráhy

Olomouc-západ, 06. září 2017 Čekající na odpověď

Neusazený hydrantový poklop na Pionýrské

Nová Ulice, 08. červenec 2017 Vyřešený

Klouzavé destičky na dlažbě Horní náměstí

Olomouc-střed, 26. leden 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty