Rozbitý chodník na Krapkově ulici

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Na Krapkově ulici, v místě křižovatky s ul. Karolíny Světlé, kde ústí cyklostezka a chodník z Čechových sadů, je již několik měsíců rozbitá žulová dlažba.

Zaslal: Ladislav Burda, 25.07.2017 v 18:32

Olomouc-západ-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(25.07.2017 18:32)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Ladislav Burda následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-západ:
Rozbitý chodník na Krapkově ulici
Olomouc-západ / Krapkova
Na Krapkově ulici, v místě křižovatky s ul. Karolíny Světlé, kde ústí cyklostezka a chodník z Čechových sadů, je již několik měsíců rozbitá žulová dlažba.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/955




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/955


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 03.01.2018 11:02

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět evidován v evidenci hlášených závad na komunikacích MMO. Podnět bude řešen dle kapacitních, finančních a klimatických podmínek. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Krapkova, Olomouc-západ
 

Podobné podněty

Parkování v téměř v křižovatce a napříč chodníku - U místní dráhy

Olomouc-západ, 06. září 2017 Čekající na odpověď

Wolkerova, rozbitý chodník

Olomouc-západ, 29. srpen 2017 S odpovědí

Rozbitý chodník na Žižkově náměstí

Olomouc-střed, 25. únor 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty