Matochova ulice, parkování

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Dobrý den, může se prosím jezdit parkovat přes chodník někam do křoví, tak jak je to zdokumentováno na přiložené fotografii ? A je tam ještě navíc zákaz stání. Nechybí někdy ve městě betonové kostky zámkové dlažby?

Zaslal: Al. Mitinová, 27.07.2017 v 08:26

Hejčín-

Aktualizace podnětu

01.10.2017

Petr přidal následující aktualizace podnětu:

A nějaká reakce na podnět bude? Uplynulo více jak dva měsíce!

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(27.07.2017 08:26)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Al. Mitinová následující podnět, který je lokalizován na území městské části Hejčín:
Matochova ulice, parkování
Hejčín / Matochova
Dobrý den, může se prosím jezdit parkovat přes chodník někam do křoví, tak jak je to zdokumentováno na přiložené fotografii ? A je tam ještě navíc zákaz stání. Nechybí někdy ve městě betonové kostky zámkové dlažby?
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/959




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/959


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Matochova, Hejčín
 

Podobné podněty

Zvlněný chodník na Ladově ulici

Hejčín, 07. červenec 2017 S odpovědí

Odstavené vozidlá na tráve ul. Horní lán

Nová Ulice, 03. květen 2017 S odpovědí

Smetanova - bezohledně parkující automobily

Nové Hodolany, 02. březen 2018 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty