Rozbitý chodník za domem Jílová 1

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Chodník ústící do ulice Kmochova za domem Jílová č. 1 je dlouho rozbitý. Prosím opravte jej co nejdříve.

Zaslal: Josef Novák, 27.07.2017 v 08:28

Tabulový Vrch-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(27.07.2017 08:28)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Josef Novák následující podnět, který je lokalizován na území městské části Tabulový Vrch:
rozbitý chodník za domem Jílová 1
Tabulový Vrch / Kmochova
Chodník ústící do ulice Kmochova za domem Jílová č. 1 je dlouho rozbitý. Prosím opravte jej co nejdříve.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/960




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/960


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 03.01.2018 11:02

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět evidován v evidenci hlášených závad na komunikacích MMO. Podnět bude řešen dle kapacitních, finančních a klimatických podmínek. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Josef Reicha:
Pan Novák jistě obdrží odpověď typu:

"Oprava byla zařazena do plánu prací pro TSMO, a.s. a bude provedena v nejbližším možném termínu v závislosti od kapacitních a finančních možností."

27.07.2017 v 11:26    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Kmochova, Tabulový Vrch
 

Podobné podněty

Nepořádek v parku Malého prince

Tabulový Vrch, 09. červenec 2017 Čekající na odpověď

Propadlá část chodníku - cca 3 metry - ulice karafiátová

Tabulový Vrch, 13. únor 2017 Vyřešený

Poklop na trávníků u křižovatky Synkova a Urxova

Lazce, 07. květen 2018 Vyřešený

Je třeba odstranit keře, které zasahují do frekventované cyklostezky.

Olomouc-střed, 02. červenec 2017 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty