Poškodený kanalizačný poklop na ul. Holická ( u baumaxu )

Poškodený kanalizačný poklop na ul. Holická ( u baumaxu )

Zaslal: Slavomír Novák, 27.07.2017 v 08:28

Holice-
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(27.07.2017 08:28)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Slavomír Novák následující podnět, který je lokalizován na území městské části Holice:
Poškodený kanalizačný poklop na ul. Holická ( u baumaxu )
Holice / Holická
Poškodený kanalizačný poklop na ul. Holická ( u baumaxu )
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/961




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/961


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 07.08.2017 09:15

Dobrý den.
Přeposílám oznámení o poškozeném kanalizačním poklopu z portálu"Chodím po Olomouci" a žádám laskavě o provedení opravy.
Podle sdělení z dispečinku MOVO, a.s. a Technických služeb města Olomouce není uvedený poklop v jejich správě.
Prosím o zaslání zprávy o uvedení poklopů do řádného stavu.
Děkuji
S pozdravem



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Slavomír Novák:
.... kanál je už opravený.

07.08.2017 v 12:56    

Chodím Olomoucí:
Děkuji za zprávu pane Nováku. MMO děkuji za rychlé řešení podnětu.

07.08.2017 v 17:08    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Holická, Holice
 

Podobné podněty

Rozbitý chodník ul. Sladkovského

Holice, 07. únor 2017 S odpovědí

Spadlé větve v ulici Za Vodojemem

Nová Ulice, 12. červenec 2017 Čekající na odpověď

barbarské kácení zdravých stromů při opravě ulice Domovina

Olomouc-střed, 28. srpen 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty