Podloubí z Pekařské ulice do Denisovy ulice - děs a bída

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Stačí se podívat na fotografie, ulomené dlaždice na schodech, ukradený kovový sloupek, plevel roste v chodníku, vajgly, špína a děs.
To je olomoucká městská památková zóna.
Pár set metrů od tud je národní kulturní památka zapsaná v roce 2000 do seznamu světového dědictví Unesco.

Zaslal: Dana Šilerová, 27.07.2017 v 08:29

Olomouc-střed-
 
 

Aktualizace podnětu

31.07.2017

Markéta přidal následující aktualizace podnětu:

Vypadá to tam takto. Opravdu nic moc.


Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(27.07.2017 08:29)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Dana Šilerová následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
podloubí z Pekařské ulice do Denisovy ulice - děs a bída
Olomouc-střed / Pekařská
Stačí se podívat na fotografie, ulomené dlaždice na schodech, ukradený kovový sloupek, plevel roste v chodníku, vajgly, špína a děs.
To je olomoucká městská památková zóna.
Pár set metrů od tud je národní kulturní památka zapsaná v roce 2000 do seznamu světového dědictví Unesco.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/962




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/962


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 03.01.2018 11:03

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět evidován v evidenci hlášených závad na komunikacích MMO. Podnět bude řešen dle kapacitních, finančních a klimatických podmínek. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

M. Stejskal:
Tak tam tudy nechoďte paní Šilerová, a když musíte, tak aspoň zavřete oči.
To určitě pomůže.

11.08.2017 v 15:27    

Ivo Pavlík:
.... podněty, které se na novém portálu objeví, se budeme zabývat,“ reagoval na novinku náměstek olomouckého primátora Aleš Jakubec.
zdroj:
http://olomoucky.denik.cz/zpravy_region/univerzita-palackeho-a-mesto-olomouc-chteji-zlepsit-cestovani-krajskym-mestem-20170207.html

Co kdyby přešel náměstek Aleš Jakubec od slov k činům, a nechal střelhbitě vše opravit a vyčistit?

14.08.2017 v 07:34    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Pekařská, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

V Sokolské ulici je rozbitý chodník před domem 30

Olomouc-střed, 29. květen 2017 S odpovědí

Propadající se chodník Trnkova

Nové Sady, 10. srpen 2017 Vyřešený

Díra u kanálu - ulice Zikova

Nové Sady, 14. září 2017 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty