1. máje - parkování na chodníku před Pojišťovnou

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Na ulici 1. máje parkuje auto na na chodníku. Možná to byl návštěvník Pojišťovny.
Je to dvě sta metrů od budovy policie ČR.
To se dnes může? Zajímá to někoho?

Zaslal: Aleš Cibulka, 27.07.2017 v 14:13

Olomouc-střed-
 
 

Aktualizace podnětu

30.08.2017

B. Hrubantová přidala následující aktualizace podnětu:

Další ukázněný řidič parkuje v úterý 29. srpna 2017 na chodníku.
Jsou ještě chodníky pro chodce?
Žádáme o instalaci zábranných sloupků


 
 
 
 

05.09.2017

B. Hrubantová přidala následující aktualizace podnětu:

Další ukázněný řidič parkuje v úterý 5. září 2017 na chodníku. Jsou ještě chodníky pro chodce? Co dělá policie ? Žádáme o instalaci zábranných sloupků. Kdy občanům sdělí termín instalace zábranných sloupků paní Petra Pospíšilová vedoucí odboru správy městských komunikací, tel: 588 488 265, mobil: 606 712 465 E-mail: petra.pospisilova@olomouc.eu ?


 
 

14.09.2017

J. Čajka přidal následující aktualizace podnětu:

11. září 2017 opět parkující řidiči aut na chodníku.


 
 
 
 

07.11.2017

Richard Šimůnek přidal následující aktualizace podnětu:

Žádám o instalaci zábranných sloupků, bezohlední řidiči aut drze parkují na chodníku.


19.11.2017

Josef Polách přidal následující aktualizace podnětu:

Z přiložených fotografií je patrná naprostá bezohlednost řidiče hotelu Palác při parkování na chodníku.
Očekávám zásah městské policie.


 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(27.07.2017 14:13)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Aleš Cibulka následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
1. máje - parkování na chodníku před Pojišťovnou
Olomouc-střed / třída 1. máje
Na ulici 1. máje parkuje auto na na chodníku. Možná to byl návštěvník Pojišťovny.
Je to dvě sta metrů od budovy policie ČR.
To se dnes může? Zajímá to někoho?
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/963




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/963


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 28.07.2017 08:58

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět ve věci bezpečnosdti provozu na komunikacích.

Vozidlo je zaparkováno v rozporu se zákonem o provozu na pozemních komunikacích. Jedná se tedy o přestupek v dopravě a k řešení přestupků je kompetentní policie, městká či státní.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Chodím Olomoucí:
Dobrý den, děkuji za podnět odeslal jsem na MMO. Prosím podívejte se taky na blog na článek ohledně podnětů, které se týkají porušování zákona:

http://chodimolomouci.cz/blog/detail/14-co-delat-kdyz-jsem-svedkem-porusovani-zakona

30.08.2017 v 12:21    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


třída 1. máje, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Značka: slepá ulice v Kačení

Olomouc-střed, 17. květen 2017 Vyřešený

Rozbitý chodník v ulici Univerzitní před UPOL-CMTF

Olomouc-střed, 08. srpen 2017 Vyřešený

Rozorané parkoviště před hlavním nádražím v Olomouci

Nové Hodolany, 04. červen 2017 Vyřešený

Velmi šikovné parkování na chodníku - Rooseveltova ulice

Nové Sady, 05. prosinec 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty