Hluboká díra na Pionýrské ulici

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Nebezpečná díra ve vozovce v Pionýrské ulici. Prosíme o nápravu. Děkujeme

Zaslal: Brunoš Pytlíček, 28.07.2017 v 08:53

Nová Ulice-

Aktualizace podnětu

02.09.2017

Chodím Olomoucí přidal následující aktualizace podnětu:

Děkujeme!


Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(28.07.2017 08:53)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Brunoš Pytlíček následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nová Ulice:
Hluboká díra na Pionýrské ulici
Nová Ulice / Pionýrská
Nebezpečná díra ve vozovce v Pionýrské ulici. Prosíme o nápravu. Děkujeme
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/965




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/965


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 22.08.2017 16:05

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět.

Oprava byla zařazena do plánu prací pro TSMO, a.s. a bude provedena v nejbližším možném termínu v závislosti od kapacitních možností.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Pionýrská, Nová Ulice
 

Podobné podněty

Neusazený hydrantový poklop na Pionýrské

Nová Ulice, 08. červenec 2017 Vyřešený

Nepřehledná křižovatka kvůli křoví

Nová Ulice, 22. leden 2017 S odpovědí

Čierna skládka na ul. Bystrovanská

Staré Hodolany, 19. září 2017 Vyřešený

malá Hynaisova u parku - devastovaná veřejná zeleň a obrubníky

Olomouc-střed, 10. leden 2018 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty