Nebezpečný kanál - Ibsenova ulice

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Kousek před křižovatkou Ibsenova ulice x Mišákova ulice je kanál v havarijním stavu. Vypadá to, že se může každým okamžikem propadnout pod kolem automobilu, což pravděpodobně povede k poškození spodku auta, závěsu kola, blatníku, takže cena opravy bude značná.
Na fotce to dobře vidět, pod kostkami je prázdný prostor.

Zaslal: Jiří Svoboda, 29.07.2017 v 08:16

Povel-
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(29.07.2017 08:16)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Jiří Svoboda následující podnět, který je lokalizován na území městské části Povel:
nebezpečný kanál - Ibsenova ulice
Povel / Ibsenova
Kousek před křižovatkou Ibsenova ulice x Mišákova ulice je kanál v havarijním stavu. Vypadá to, že se může každým okamžikem propadnout pod kolem automobilu, což pravděpodobně povede k poškození spodku auta, závěsu kola, blatníku, takže cena opravy bude značná.
Na fotce to dobře vidět, pod kostkami je prázdný prostor.

Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/967




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/967


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 22.08.2017 08:50

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět a sdělujeme, že závada byla odstraněna.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Ibsenova, Povel
 

Podobné podněty

Neudržované, zanedbané a poničené lavičky na ulici Nedvědova (Povel)

Povel, 09. červenec 2018 Čekající na odpověď

Spadené dopravní značení

Povel, 07. prosinec 2018 Čekající na odpověď

Nepořádek

Nový Svět, 08. prosinec 2016 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty