Křižovatka ulic Na trati a Tomkova - vyvrácené a chybějící obrubníky

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Na křižovatce ulic Na trati a Tomkova u železničního přejezdu jsou vyvrácené a chybějící obrubníky. Žádáme odpovědnou instituci o opravu.

Zaslal: Petr Lach, 30.07.2017 v 11:01

Hejčín-
 
 

Aktualizace podnětu

01.10.2017

Petr Lach přidal následující aktualizace podnětu:

Uplynuly už dva měsíce ****. Zatím bez reakce.
Co s těmi vyvrácenými a chybějícími obrubníky bude?

Pozn. Redakčně upraveno.

02.12.2017

Vyvrácené obrubníky přidal následující aktualizace podnětu:

Stále čekáme, už 4 měsíce, od 30. července 2017.
A pořád nikdo obrubníky neopravil.
**** Redakčně upraveno.


 
 

04.03.2018

Jaroslav Alba přidal následující aktualizace podnětu:

Takto dnes vypadají obrubníky v březnu 2018.

***
Redakčně kráceno.


22.04.2018

Petr přidal následující aktualizace podnětu:

Aktualizace ze dne 22. 4. viz foto.


__
Redakčně upraveno.


24.06.2018

Tobiášová Marie přidal následující aktualizace podnětu:

Pozor! Blíží první výročí výročí od nahlášení dosti závažné závady na obrubnících křižovatky ulic Na trati a Tomkova u železničního přejezdu.
Jak to tam vypadá dnes?
Jen se podívejte jak na přiložené fotografie. Nebezpečná bída a děs.

****

Redakčně kráceno.


 
 
 

26.08.2018

Petr přidal následující aktualizace podnětu:

A po roce stále nic. Neopraveno.

Pozn.: redakčně zkráceno.


14.01.2019

František Matouš přidal následující aktualizace podnětu:

Na křižovatce ulic Na trati a Erenburgova jsou už dlouhé roky nebezpečné vyvrácené a rozbité obrubníky podél silnice. Proč je nikdo neopraví? Kdo bere peníze za opravy obrubníků?


 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(30.07.2017 11:01)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Petr Lach následující podnět, který je lokalizován na území městské části Hejčín:
Křižovatka ulic Na trati a Tomkova - vyvrácené a chybějící obrubníky
Hejčín / Na Trati
Na křižovatce ulic Na trati a Tomkova u železničního přejezdu jsou vyvrácené a chybějící obrubníky. Žádáme odpovědnou instituci o opravu.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/968




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/968


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Ivana Londinová, SSOK, londinova@ssok.cz
(31.07.2017 15:40)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Petr Lach následující podnět, který je lokalizován na území městské části Hejčín:
Křižovatka ulic Na trati a Tomkova - vyvrácené a chybějící obrubníky
Hejčín / Na Trati
Na křižovatce ulic Na trati a Tomkova u železničního přejezdu jsou vyvrácené a chybějící obrubníky. Žádáme odpovědnou instituci o opravu.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/968




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/968


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Lunáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(05.03.2018 08:09)

Dobrý den,
k podnětu: Křižovatka ulic Na trati a Tomkova - vyvrácené a chybějící obrubníky na portálu Chodím Olomoucí přibyla nová aktualizace.

Detaily naleznete na stránce podnětu:

http://www.chodimolomouci.cz/968




S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 04.08.2017 11:52

Dobrý den,

vámi označené obruby jsou v majetku města Olomouc.


S pozdravem

Roman Koláček
Vedoucí provozu SÚ Olomouc



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 12.12.2018 15:18

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět evidován v evidenci hlášených závad na komunikacích MMO. Podnět bude řešen dle kapacitních, finančních a klimatických podmínek. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Chodím Olomoucí:
Podnět jsem opět poslal na MMO

04.08.2017 v 11:52    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Na Trati, Hejčín
 

Podobné podněty

Matochova ulice, parkování

Hejčín, 27. červenec 2017 Čekající na odpověď

Pešinova ulice, rozbitý chodník plný děr

Hejčín, 30. červenec 2017 Vyřešený

Špatně udělaný kanál na Janského

Povel, 10. srpen 2017 Vyřešený

Třídění odpadu v Divadelní ulici

Olomouc-střed, 07. duben 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty