Pešinova ulice, rozbitý chodník plný děr

Pešinova ulice, rozbitý chodník plný děr. Opravte ten chodník.

Zaslal: Václav Žďárský, 30.07.2017 v 17:00

Hejčín-
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(30.07.2017 17:00)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Václav Žďárský následující podnět, který je lokalizován na území městské části Hejčín:
Pešinova ulice, rozbitý chodník plný děr
Hejčín / Pešinova
Pešinova ulice, rozbitý chodník plný děr. Opravte ten chodník.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/969




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/969


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Pešinova, Hejčín
 

Podobné podněty

ztrouchnivělá lavička, zastávka autobusů Erenburgova

Hejčín, 27. červenec 2017 S odpovědí

Křižovatka ulic Na trati a Tomkova - vyvrácené a chybějící obrubníky

Hejčín, 30. červenec 2017 Čekající na odpověď

Stěna na mostě ul.Tovární

Nový Svět, 20. leden 2017 S odpovědí

chodník rozbitý tak, až úplně chybí

Chválkovice, 25. červen 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty