nebezpečný chodník před domem Žilinská 3 - propadlina napříč chodníkem

Před domem Žilinská 3 je hluboká propadlina napříč chodníkem. Možná se tam kladlo nějaké potrubí. Prosíme o okamžitou opravu. Je to tam zrádné a nebezpečné!

Zaslal: Jiří Doležel, 30.07.2017 v 17:04

Olomouc-západ-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(30.07.2017 17:04)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Jiří Doležel následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-západ:
nebezpečný chodník před domem Žilinská 3 - propadlina napříč chodníkem
Olomouc-západ / Žilinská
Před domem Žilinská 3 je hluboká propadlina napříč chodníkem. Možná se tam kladlo nějaké potrubí. Prosíme o okamžitou opravu. Je to tam zrádné a nebezpečné!
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/971




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/971


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 22.08.2017 16:05

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět.

Oprava byla zařazena do plánu prací pro TSMO, a.s. a bude provedena v nejbližším možném termínu v závislosti od kapacitních možností.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

D. Kaloč:
Klamavá a nekonkrétní odpověď.
Kdo a kdy povolil rozkopávku?
Kdo a kdy přebíral zapravený chodník?

Žádáme přesné údaje.

30.08.2017 v 09:57    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Žilinská, Olomouc-západ
 

Podobné podněty

nebezpečný kanál - Mozartova ulice

Olomouc-západ, 12. červen 2017 Čekající na odpověď

parkování na zeleni - ulice U místní dráhy

Olomouc-západ, 16. červen 2017 S odpovědí

chodník na Vídeňské ulici u domů č. 20 až 26

Olomouc-střed, 09. červenec 2017 S odpovědí

Rozbitý chodník v ulici Zikova

Nové Sady, 25. červenec 2017 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty