Barvířská, chybějící dlaždice a vedle propadlá dlažba

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Chybějící dlaždice a vedle propadlá dlažba.

Zaslal: Stan. Mihulka, 31.07.2017 v 17:06

Olomouc-střed-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(31.07.2017 17:06)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Stan. Mihulka následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Barvířská, Chybějící dlaždice a vedle propadlá dlažba
Olomouc-střed / Barvířská
Chybějící dlaždice a vedle propadlá dlažba.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/972




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/972


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 22.08.2017 16:02

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět.

Oprava byla zařazena do plánu prací pro TSMO, a.s. a bude provedena v nejbližším možném termínu v závislosti od kapacitních možností.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Barvířská, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Třída Svobody, díra v chodníku u polikliniky

Olomouc-střed, 11. srpen 2017 Vyřešený

Je třeba odstranit keře, které zasahují do frekventované cyklostezky.

Olomouc-střed, 02. červenec 2017 Čekající na odpověď

Rozbitý chodník v ulici Zikova

Nové Sady, 25. červenec 2017 S odpovědí

Pešinova ulice, rozbitý chodník plný děr

Hejčín, 30. červenec 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty