Sokolská, nebezpečný obrubník

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Dobrý den, prosím o opravu obrubníku na pomezí Sokolské ulice a ulice Koželužské v Olomouci. Obrubníky jsou tam vylámané a na jednom místě úplně chybí. Roste tam plevel. Vypadá to na kvalitní práci, koho?

Zaslal: Václav Nývlt, 01.08.2017 v 09:30

Olomouc-střed-
 
 

Aktualizace podnětu

09.08.2017

Petra přidal následující aktualizace podnětu:

Opravdu kvalitní práce ty obrubníky, a co teprve upevnění dopravní značky!


 
 

29.09.2017

Petra přidal následující aktualizace podnětu:

Proč se k tomuto případu pořádně nevyjádří někdo z odboru údržby komunikací, někdo od památkářů, někdo z radnice?
Proč nenapíší odpovědi na vznesené otázky:
- kdo takovou práci na obrubníku odvedl, kdy se tak stalo?
- kdo ji zaplatil ?
- kdo tu práci kontroloval?
Podnět byl vznesen 1. srpna 2017 a dnes je už skoro konec září.

____
Poznámka redakce:

Dobrý den, paní Petro,

děkujeme za zprávu na portálu. Ve městě je velké množství požadavků na opravu, MMO uvedené podněty registruje a eviduje je. Podle finančních a kapacitních možností jednotlivé podněty řeší. Prosím Vás o trpělivost při řešení podnětu.

Není v možnostech zaměstnanců MMO odpovídat na všechny uvedené otázky.

Budeme se snažit pro každý podnět získat pokud možno co nejkonkrétnější informace ohledně řešení.

Děkujeme za pochopení,
Matúš Šucha

30.05.2018

Petr Valenta přidal následující aktualizace podnětu:

Dobrý den pane Šůcho,
jeví se mi, že se stáváte poněkud advokátem olomoucké radnice. Píšete v tomto případu: "Není v možnostech zaměstnanců MMO odpovídat na všechny uvedené otázky." Chudinky malé přepracované, ti zaměstnanci magistrátu, na co tam pak mají třeba svou mluvčí? Ta neumí odpovídat?
Takže se touto cestou ptám:
- kdo takovou práci na obrubníku odvedl, kdy se tak stalo?
- kdo ji zaplatil ?
- kdo tu práci kontroloval?
Myslíte si, pane Šůcho, že daňový poplatník nemá právo vědět jak s jeho penězi nakládal magistrát města Olomouce?
S pozdravem
Petr Valenta

__

Odpověď:

Dobrý den, pane Valento,

děkuji za Vaši zprávu. Souhlasím s Vámi a snažíme se odpovědi na Vaše dotazy (a dotazy ostatních zajistit), prosím Vás ještě o strpení, věřím, že i tento podnět bude nakonec uspokojivě vyřešen.

S pozdravem, Matúš Šucha

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(01.08.2017 09:30)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Václav Nývlt následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Sokolská, nebezpečný obrubník
Olomouc-střed / Sokolská
Dobrý den, prosím o opravu obrubníku na pomezí Sokolské ulice a ulice Koželužské v Olomouci. Obrubníky jsou tam vylámané a na jednom místě úplně chybí. Roste tam plevel. Vypadá to na kvalitní práci, koho?
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/973




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/973


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 22.08.2017 16:02

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět.

Oprava byla zařazena do plánu prací pro TSMO, a.s. a bude provedena v nejbližším možném termínu v závislosti od kapacitních možností.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Kaloudsek:
Prvý apríl sa premenoval na prvý august ?

03.08.2017 v 14:48    

Zdeněk Primus:
Kdopak asi takovou **** práci na obrubníku odvedl, kdy se tak stalo?
Snad ne Technické služby města Olomouce?
A kdo ji zaplatil?
Doufám, že ji nezaplatila olomoucká radnice, tedy daňoví poplatníci?

**** Redakčně upraveno.

09.08.2017 v 18:18    

Jiří Smutný:
Redakce: Tento komentář byl smazán. Smyslem portálu je hledat konstruktivní řešení. Děkuji za pochopení.

20.08.2017 v 09:23    

Karel Velebný:
Památkářům to nevadí? Oni raději radostně schvalují betonové monstrum tzv. středoevropského fóra na Denisově ulici, místo aby šli do ulic a na vlastní oči se seznámili s tím jak uboze městská památková zóna v Olomouci vypadá a jak dobře je udržovaná.

27.08.2017 v 12:16    

Jiří Polák:
Myslím si, že jim, památkářům, to nevadí. ****
Přitom by se stačilo jen opakovaně procházet městem, nafotit si nedostatky z hlediska vzhledu a pověsti městské památkové zóny a žádat o nápravu.
Takhle se opravdu zdá, že nic podstatného a viditelného nedělají. Škoda.
Redakčně upraveno.

29.08.2017 v 21:20    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Sokolská, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Tř. Svobody, ukradené kovové zábranné sloupky a zničená městská zeleň

Olomouc-střed, 17. srpen 2017 Čekající na odpověď

Chybějící kostky na chodníku v ulici Ztracená

Olomouc-střed, 28. listopad 2016 Vyřešený

Chodník rozbitý tak, až úplně chybí

Chválkovice, 25. červen 2017 S odpovědí

Zvlněný chodník na ulici Zikova

Nové Sady, 22. leden 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty