Poškodený kanal. Poklop na zastávke bus Čistička

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Poškodený kanalizačný poklop na autobusovej zastávke Čistička smer Ahold

Zaslal: Slavomír Novák, 04.08.2017 v 11:56

Nové Sady-
 
 
 

Aktualizace podnětu

26.04.2018

Slavomír Novák přidal následující aktualizace podnětu:

Status: Vyriešený

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(04.08.2017 11:56)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Slavomír Novák následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Sady:
Poškodený kanal. poklop na zastávke bus Čistička
Nové Sady / Dolní novosadská
Poškodený kanalizačný poklop na autobusovej zastávke Čistička smer Ahold
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/974




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/974


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Dolní novosadská, Nové Sady
 

Podobné podněty

Polská ulice, u Šantovky, ohnuté kovové sloupky

Nové Sady, 25. září 2017 S odpovědí

Zastávka MHD Šantovka, propadlá dlažba, obrovská kaluž

Nové Sady, 11. červenec 2017 Čekající na odpověď

Neznámy otvor v zemi na ul. Bystrovanská

Staré Hodolany, 05. únor 2018 Čekající na odpověď

Značně zanedbané stanovišť pro popelnice-kontejnery

Nová Ulice, 04. červenec 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty