Kateřinská ulice, vyvrácené betonové dlaždice na chodníku

Vyvrácené klapající betonové dlaždice na chodníku. Prosíme o rychlou nápravu. Děkujeme.

Zaslal: Karel Veselý, 04.08.2017 v 12:02

Olomouc-střed-
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(04.08.2017 12:02)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Karel Veselý následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Kateřinská ulice, vyvrácené betonové dlaždice na chodníku
Olomouc-střed / Kateřinská
Vyvrácené klapající betonové dlaždice na chodníku. Prosíme o rychlou nápravu. Děkujeme.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/975




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/975


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Kateřinská, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

zničená informační tabule v dlažbě před sochu sv. Floriána

Olomouc-střed, 09. srpen 2017 Čekající na odpověď

péče řádného hospodáře o vozovku v ulici Domovina

Olomouc-střed, 17. srpen 2017 Čekající na odpověď

rozbitý chodník na nároží Tyršovy a Hodlonské ulice

Staré Hodolany, 24. květen 2017 S odpovědí

Wolkerova, rozbitý chodník

Olomouc-západ, 29. srpen 2017 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty