Švýcarské nábřeží - bortí se i druhá polovina ńábřeží

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Bortí se už i druhá polovina Švýcarského nábřeží. Od vjezdu na plynárenský poloostrov po Velkomoravskou ulici. Nejvíc naproti zastávky tramvají 'V kotlině'

Zaslal: Alena Wagnerová, 05.08.2017 v 17:20

Nové Sady-
 
 
 

Aktualizace podnětu

19.09.2017

Jiří Uvěřil přidal následující aktualizace podnětu:

Určitě už se začne brzo opravovat. Výstražné sloupky zmizly
a do vody odklánějící se zábradlí je nově omotánou červenobílou páskou.


 
 

21.09.2017

Oto Dražil: přidal následující aktualizace podnětu:

Ptám se k 21. září 2017 již podruhé.
Jak dlouho již reklamační řízení probíhá?
Kdo jej vede?
Jaké má reklamační řízení k 21. září 2017 konkrétní výsledky?
Kdy se obě poloviny bortícího se nábřeží konečně opraví?

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(05.08.2017 17:20)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Alena Wagnerová následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Sady:
Švýcarské nábřeží - bortí se i druhá polovina ńábřeží
Nové Sady / Švýcarské nábřeží
Bortí se už i druhá polovina Švýcarského nábřeží. Od vjezdu na plynárenský poloostrov po Velkomoravskou ulici. Nejvíc naproti zastávky tramvají 'V kotlině'
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/976




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/976


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(22.08.2017 15:49)

Pane inženýre,

prosím můžete se podívat viz níže a odpovědět? Velmi děkuji, Matúš Šucha


Jan Tesařík:
Ve veřejných zakázkách se objevilo toto: https://www.eveza.cz/profil-zadavatele/statutarni-mesto-olomouc/zakazka/18101

Byla tedy reklamace úspěšná či nikoli? Můžete se prosím zeptat?

Odpoveď: 07.08.2017 09:11

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět.

jak jsme již psali dříve v dané věci nyní probíhá reklamační řízení se zhotovitelkou firmou.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Oto Dražil:
Jak dlouho již probíhá?
Jaké má reklamační řízení k 7. srpnu 2017 konkrétní výsledky?
Kdy se obě poloviny bortícího se nábřeží opraví?

07.08.2017 v 10:01    

Jan Tesařík:
Ve veřejných zakázkách se objevilo toto: https://www.eveza.cz/profil-zadavatele/statutarni-mesto-olomouc/zakazka/18101

Byla tedy reklamace úspěšná či nikoli? Můžete se prosím zeptat?

22.08.2017 v 10:37    

Chodím Olomoucí:
Dobrý den,

děkuji, vznesl jsem dotaz na MMO. Hezký den, Matúš Šucha

22.08.2017 v 15:49    

Jan Tesařík:
Dobrý den,
opět se objevila ve veřejných zakázkách oprava opěrné zdi: https://www.eveza.cz/profil-zadavatele/statutarni-mesto-olomouc/zakazka/18180

Jak skončilo reklamační řízení?

17.10.2017 v 13:34    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Švýcarské nábřeží, Nové Sady
 

Podobné podněty

Zelená současně pro auta i chodce u Šantovky

Nové Sady, 08. únor 2017 S odpovědí

Rozbitý chodník na nároží ulic Dukelská a U soutoku

Nové Hodolany, 25. říjen 2017 Čekající na odpověď

Rozbitý chodník na ulici Dobrovského

Olomouc-střed, 06. srpen 2017 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty