Rozbitý chodník na ulici Dobrovského

Jedná se o chodník na ulici Dobrovského, u čísla 239/26 a okolních asi tri domů.
Velké poškození trvá již řadu let, v asfaltu jsou i bubliny.

Zaslal: Helena Sedláčková, 06.08.2017 v 13:05

Olomouc-střed-

Aktualizace podnětu

09.08.2017

H.S. přidal následující aktualizace podnětu:

Podrobnější fotografie.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(06.08.2017 13:05)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Helena Sedláčková následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Rozbitý chodník na ulici Dobrovského
Olomouc-střed / Dobrovského
Jedná se o chodník na ulici Dobrovského, u čísla 239/26 a okolních asi tri domů.
Velké poškození trvá již řadu let, v asfaltu jsou i bubliny.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/977




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/977


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Věra Čadilová:
Vždyť je to hezký vzorovaný chodník plný bujné zeleně. Prosím předejte ho do správy Flóry Olomouc.

09.08.2017 v 18:43    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Dobrovského, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

tř. Svobody, na chodníku chybí místy dlažba

Olomouc-střed, 18. září 2017 Čekající na odpověď

Žerotínovo náměstí, rozorané dlažební kostky okolo poklopu kanalizace

Olomouc-střed, 02. září 2017 Čekající na odpověď

Wolkerova, rozbitý chodník

Olomouc-západ, 29. srpen 2017 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty