1. máje - parkování na chodníku

Na ulici 1. máje parkují auta na na chodníku. Je to dvě sta metrů od budovy policie ČR.
To se dnes může?
Žádáme o instalaci zábranných sloupků.

Zaslal: Aleš Cibulka, 07.08.2017 v 18:29

Olomouc-střed-
 
 

Aktualizace podnětu

15.08.2017

Novotný přidal následující aktualizace podnětu:

Další ohleduplné parkování dne 15. srpna 2017 na chodníku na ulici 1. máje před budovou pojišťovny.
****

Žádám o instalaci zábranných sloupků.
Redakčně upraveno.


 
 

03.11.2017

Chodím Olomoucí přidal následující aktualizace podnětu:

parkování na chodníku - tř. 1. máje, Olomouc

Z přiložených fotografií je patrná naprostá bezohlednost řidiče hoteleu Palác při parkování na chodníku.
Očekávám zásah městské policie.


Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(07.08.2017 18:29)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Aleš Cibulka následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
1. máje - parkování na chodníku
Olomouc-střed / třída 1. máje
Na ulici 1. máje parkují auta na na chodníku. Je to dvě sta metrů od budovy policie ČR.
To se dnes může?
Žádáme o instalaci zábranných sloupků.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/978




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/978


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 08.08.2017 16:36

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět z oblasti parkování v Olomouci.

Ze snímku není zcela patrné přesné místo, kde vozidla stojí částečně na chodníku. V místě od křižovatky s ulicí Nábřeží Přemyslovců je na ulici 1. Máje povoleno dopravním značením IP11f částečné stání na chodníku, potom již následuje dopravní značka B28 zákaz zastavení, za touto značkou již nelze žádným způsobem parkovat.
Parkují-li vozidla v souladu s dopravfním značením, nejedná se o přestupek v dopravě.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Michal:
Nejdříve se prosím podívejte na dopravní značku, která v tom místě je a až potom něco pište...

08.08.2017 v 08:32    

Jan Tesařík:
Značka parkování:

https://www.google.com/maps/@49.5965436,17.2636398,3a,50.7y,344.2h,89.74t/data=!3m6!1e1!3m4!1szMk0TrsLTURHO3FkeqYy7Q!2e0!7i13312!8i6656?hl=cs

08.08.2017 v 14:10    

Chodím Olomoucí:
Dobrý den, děkuji za aktualizaci podnětu.

Prosím pokud jste svědky nezákonného jednání, uvědomte rovnou i městskou policii, nebo Policii ČR. Na toto téma je na blogu článek:

http://chodimolomouci.cz/blog/detail/14-co-delat-kdyz-jsem-svedkem-porusovani-zakona

15.08.2017 v 13:42    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


třída 1. máje, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Uhelná, poklop kanálu čouhá ** cca 15 cm nad dlažbu

Olomouc-střed, 25. září 2017 Čekající na odpověď

Odstavené vozidlá na tráve ul. Horní lán

Nová Ulice, 03. květen 2017 S odpovědí

Parkování na trávníku na Masarykově třídě

Nové Hodolany, 11. srpen 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty