Chodník u domu Polská 59 - nezapravený kovový poklop, možnost úrazu

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Před domem Polská 59 je již dlouho nezapravený kovový poklop. Chybí tam dlažba z betonových kostek, nikdo se nenamáhal dlažbu dotahnout až k poklopu.
Je tam velké riziko zakopnutí a úrazu.
Žádám o rychlou nápravu.
Čí ten poklop vlastně je ?

Zaslal: Iveta Hrabálková, 08.08.2017 v 08:04

Nové Sady-
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(08.08.2017 08:04)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Iveta Hrabálková následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Sady:
chodník u domu Polská 59 - nezapravený kovový poklop, možnost úrazu
Nové Sady / Polská
Před domem Polská 59 je již dlouho nezapravený kovový poklop. Chybí tam dlažba z betonových kostek, nikdo se nenamáhal dlažbu dotahnout až k poklopu.
Je tam velké riziko zakopnutí a úrazu.
Žádám o rychlou nápravu.
Čí ten poklop vlastně je ?

Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/980




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/980


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Polská, Nové Sady
 

Podobné podněty

Alšova, chodník rozježděný a zničený automobily

Nové Sady, 06. září 2017 Čekající na odpověď

Polská ulice, u Šantovky, ohnuté kovové sloupky

Nové Sady, 25. září 2017 Čekající na odpověď

Led na chodníku

Olomouc-střed, 08. únor 2017 Vyřešený

Neodtékající kanál na třídě Kosmonautů

Nové Hodolany, 30. prosinec 2016 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty