Rozbitý chodník v ulici Univerzitní před UPOL-CMTF

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Na ulici Univezitní je rozbitý chodník před UPOL-CMTF.

Zaslal: Dominika Záveská, 08.08.2017 v 16:40

Olomouc-střed-
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(08.08.2017 16:40)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Dominika Záveská následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
rozbitý chodník v ulici Univerzitní před UPOL-CMTF
Olomouc-střed / Univerzitní
Na ulici Univezitní je rozbitý chodník před UPOL-CMTF.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/982




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/982


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 03.01.2018 11:05

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět evidován v evidenci hlášených závad na komunikacích MMO. Podnět bude řešen dle kapacitních, finančních a klimatických podmínek. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Univerzitní, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Chodník na Legionářské ulici je v havarijním stavu

Olomouc-střed, 28. listopad 2019 Čekající na odpověď

Kačení ulice, nezadlážděný poklop

Olomouc-střed, 17. srpen 2017 S odpovědí

Ledové pole přes celý chodník ve Welllnerově ulici

Olomouc-západ, 10. únor 2017 S odpovědí

Masarykova, Nábřeží, nároží kde přecházejí chodci

Nové Hodolany, 10. srpen 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty