Nároží ulic Sokolská a Zámečnická, rozbitý nebezpečný chodník

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Na nároží ulic Sokolská a Zámečnická, přímo naproti kina Metropol je rozbitý nebezpečný chodník. Chodci se tam mohou ošklivě zranit, a chodí jich tam opravdu mnoho. Trčí tam také nějaká velká trubka. Snad to není ropovod Družba? Může to někdo odpovědný obratem opravit?

Zaslal: Antonín Hradil, 09.08.2017 v 09:16

Olomouc-střed-
 
 
 
 

Aktualizace podnětu

20.09.2017

Hradil přidal následující aktualizace podnětu:

Po měsíci ten chodník vypadá stále stejně rozmláceně. Žádost o opravu byla zveřejněna 9. srpna 2017.

****

Pozn. redakčně kráceno


 
 
 

01.02.2018

Jan Fleiszner přidal následující aktualizace podnětu:

Fotografie z 9. ledna 2018

****

Redakčně kráceno.


05.03.2018

J. Škodák přidal následující aktualizace podnětu:

Takto **** vypadá chodník na rohu Sokolské 4. března 2018. Chůze po něm je opravdu velmi bezpečná. ***

Redakčně upraveno.


Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(09.08.2017 09:16)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Antonín Hradil následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
nároží ulic Sokolská a Zámečnická, rozbitý nebezpečný chodník
Olomouc-střed / Sokolská
Na nároží ulic Sokolská a Zámečnická, přímo naproti kina Metropol je rozbitý nebezpečný chodník. Chodci se tam mohou ošklivě zranit, a chodí jich tam opravdu mnoho. Trčí tam také nějaká velká trubka. Snad to není ropovod Družba? Může to někdo odpovědný obratem opravit?
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/984




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/984


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 03.01.2018 11:07

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět evidován v evidenci hlášených závad na komunikacích MMO. Podnět bude řešen dle kapacitních, finančních a klimatických podmínek. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Markéta:
Nemůže to, pane Hradile, odpovědný obratem opravit !
Napřed se musí udělat:
- místní šetření,
- zanést požadavek do evidence oprav,
- nechat vypracovat studii,
- zařadit do plánu prací pro TSMO, a.s,
A teprve potom možná opravit v termínu v závislosti od finančních a kapacitních možností.

09.08.2017 v 11:07    

Tichý Jan:
To "úhledné" nároží je v městské historické památkové zóně? Jak dlouho to tam takhle vypadá?
Která instituce to má na starosti? Která osoba to tam má na starosti?
Kdo té instituci šéfuje?

09.08.2017 v 11:51    

Ivo Pavlík:
.... podněty, které se na novém portálu objeví, se budeme zabývat,“ reagoval na novinku náměstek olomouckého primátora Aleš Jakubec.
zdroj:
http://olomoucky.denik.cz/zpravy_region/univerzita-palackeho-a-mesto-olomouc-chteji-zlepsit-cestovani-krajskym-mestem-20170207.html

Co kdyby přešel náměstek Aleš Jakubec od slov k činům, a nechal střelhbitě opravit ten chodník ?

14.08.2017 v 07:29    

Karel Velebný:
Památkářům to nevadí? Oni raději radostně schvalují betonové monstrum tzv. středoevropského fóra na Denisově ulici, místo aby šli do ulic a na vlastní oči se seznámili s tím jak uboze městská památková zóna v Olomouci vypadá a jak dobře je udržovaná.

27.08.2017 v 12:21    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Sokolská, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Denisova - rozbitý chodník

Olomouc-střed, 02. březen 2018 Čekající na odpověď

Chybějící kostky na chodníku v ulici Ztracená

Olomouc-střed, 28. listopad 2016 Vyřešený

Poškodený kanalizačný poklop na chodníku ul. Pavlovická

Pavlovičky, 02. květen 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty