lávka pro pěší L 15 v Bezručových sadech

Olomoucká radnice se stará o lávky pro pěší tak dobře, až jsou v havarijním stavu. V lávce na tabulce označené jako L15 je obrovská příčná prasklina.

Zaslal: Karel Vaněk, 09.08.2017 v 15:14

Olomouc-střed-
 
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(09.08.2017 15:14)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Karel Vaněk následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
lávka pro pěší L 15 v Bezručových sadech
Olomouc-střed / Michalské stromořadí
Olomoucká radnice se stará o lávky pro pěší tak dobře, až jsou v havarijním stavu. V lávce na tabulce označené jako L15 je obrovská příčná prasklina.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/986




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/986


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 11.08.2017 14:24

Dobráý den,

děkujeme za váš podnět ke kterému sdělujeme následující:

Vzhledem k finanční náročnosti a nutnosti zpracování projektových dokumentací realizujeme opravy lávek postupně podle technického stavu a využití a finančních možností. Na rekonstrukci vámi uvedené lávky se v současné době zpracovává projektové dokumentace a její realizace je v plánu na rok 2018.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Michalské stromořadí, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Semafor na ulici Dobrovského

Olomouc-střed, 08. červenec 2017 S odpovědí

podloubí z Pekařské ulice do Denisovy ulice - děs a bída

Olomouc-střed, 27. červenec 2017 Čekající na odpověď

Rozbitý chodník podél ulice Krakovská

Nové Sady, 21. květen 2017 S odpovědí

rozbitý a nerovnoměrný chodník na ulici Dukelská 1

Nové Hodolany, 08. únor 2017 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty