Parkování v křižovatce ulic Karolíny Světlé a Na vozovce

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Smí se prosím parkovat tak blízko křižovatky? Není tam pak žádný rozhled a je to nebezpečné.

Zaslal: J. Rudiš, 09.08.2017 v 17:23

Olomouc-západ-
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(09.08.2017 17:23)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel J. Rudiš následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-západ:
parkování v křižovatce ulic Karolíny Světlé a Na vozovce
Olomouc-západ / Karolíny Světlé
Smí se prosím parkovat tak blízko křižovatky? Není tam pak žádný rozhled a je to nebezpečné.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/988




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/988


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 11.08.2017 14:25

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět.

Pokud vozidlo parkuje v rozporu se zákonem o provozu na pozemních komunikacích, dopouští se řidič přestupku v dopravě. Při řešení přestupku je kompetentním orgánem Městská policie Olomouc, nebo Policie ČR.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Chodím Olomoucí:
Dobrý den, děkujeme za podnět. Prosím podívejte se rovněž na článek na blogu, pojednávající o přestupcích:

http://chodimolomouci.cz/blog/detail/14-co-delat-kdyz-jsem-svedkem-porusovani-zakona

09.08.2017 v 17:24    

M. Stejskal:
Natřete tam žluté čáry.

11.08.2017 v 15:36    

Petra:
Nenatřeme a nenatřeme!!! Žádné žluté čáry!
A uchýlíme se k obvyklému zarytému mlčení!

A jak to řekl a napsal Jakubec? "O všem se s vámi budeme radit."

27.08.2017 v 22:01    

Šťastná Alena:
Tak paní Petro Pospíšilová, vedoucí odboru správy městských komunikací
(tel: 588 488 265, mobil: 606 712 465, E-mail: petra.pospisilova@olomouc.eu) kdy budou namalovány ty požadované žluté čáry?
Odpovězte nám prosím! Je to tak těžké napsat pár řádků občanům, poukazujícím na nešvary ve městě?

05.09.2017 v 19:10    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Karolíny Světlé, Olomouc-západ
 

Podobné podněty

Parkování na zeleni - ulice U místní dráhy

Olomouc-západ, 16. červen 2017 S odpovědí

Ostudně rozbitá ulice Boženy Němcové

Olomouc-západ, 26. březen 2017 S odpovědí

Automobily stále parkují vedle kašny Tritonů na drobných kostkách

Olomouc-střed, 12. červen 2017 Čekající na odpověď

Parkovanie na zeleni ul. Holická

Holice, 07. červen 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty