Mozaikový chodník z Remešovy do Nerudovy ulice

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Čekala jsem dnes na autobus na třídě Svobody a protože bylo vedro, šla jsem se schovat do stínu k budově SŽDC.
Je to takový chodníček spojující ulice Remešova a Nerudova.
Zděsila jsem se jak je to tam nedbale udržované.
Podívejte se prosím přiložené fotografie.
A taková krásná mozaika by to mohla být, kdyby se o ní někdo trochU staral.
Je tam i památník lidem, které za války zavraždili Němci. Mělo by to tam vypadat důstojněji.
Co s tím udělá olomoucký starosta a co olomoučtí památkáři? Žádám celý chodník pořádně předláždit a díry doplnit kamenými kostkami obdobnéí barvy a velikosti.

Zaslal: Jiřina Řeháková, 10.08.2017 v 17:27

Olomouc-střed-
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Aktualizace podnětu

31.10.2017

Jiřina Řeháková přidala následující aktualizace podnětu:

Ráda bych se dověděla, a olomoučtí občané asi také, jaká je reakce odpovědných
institucí k 31. říjnu 2017 na můj příspěvek k mozaikovému chodníku z Remešovy
do Nerudovy ulice a k žádosti o jeho předláždění.

Čekám na odpověď už dva a půl měsíce.

07.05.2018

Jiřina přidal následující aktualizace podnětu:

Máme 7. května 2018 **** chodník je stále už několik let rozbitý.

Redakčně kráceno.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(10.08.2017 17:27)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Jiřina Řeháková následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
mozaikový chodník z Remešovy do Nerudovy ulice,
Olomouc-střed / Remešova
Čekala jsem dnes na autobus na třídě Svobody a protože bylo vedro, šla jsem se schovat do stínu k budově SŽDC.
Je to takový chodníček spojující ulice Remešova a Nerudova.
Zděsila jsem se jak je to tam nedbale udržované.
Podívejte se prosím přiložené fotografie.
A taková krásná mozaika by to mohla být, kdyby se o ní někdo trochU staral.
Je tam i památník lidem, které za války zavraždili Němci. Mělo by to tam vypadat důstojněji.
Co s tím udělá olomoucký starosta a co olomoučtí památkáři? Žádám celý chodník pořádně předláždit a díry doplnit kamenými kostkami obdobnéí barvy a velikosti.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/994




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/994


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 03.01.2018 11:11

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět evidován v evidenci hlášených závad na komunikacích MMO. Podnět bude řešen dle kapacitních, finančních a klimatických podmínek. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Z. Meier:
Opravdu moc hezká mozaika. A jak aspoň se snažili ten beton zkrášlit naznačením čar, aby to bylo jako mazaika. Autoři určitě byly z Technických služeb města Olomouce

11.08.2017 v 12:21    

Karel Mašek:
Řekl bych, že je čas na seriózní odpověď z olomoucké radnice. Doufám, že se k tomu postaví čelem a tu ostudu dají rychle do pořádku.

15.08.2017 v 10:06    

František Drtikol:
„Nakládám-li špatně s věcmi, lidmi, zvířaty, nakládám vlastně špatně se sebou.“

15.08.2017 v 14:43    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Remešova, Olomouc-střed
 

Podobné podněty